Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj mami qe din te ruaje sekretin

Përshkrim

Pershendetje jam 34 vjeç kerkoj mami dhe vajza te vetmuara per s.. do mbeteni te kenaqura, topsekret100/100 te interesuarat kontoni ne0688318060
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "