Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

jam nje djal nga tirona kerkoj nje vajz per tja kaluar mir

Përshkrim

jam nje djal nga tirona kerkoj nje vajz per tja kaluar mir te njefemi me njeri tjetrin 0676667713
sms tel whatsapp
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "