Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Takim per njerez korekt

Vajzat kerkojne djem 30/09/2020 3664

Përshkrim

Prsh jam nje vajz 22 vjece dhe kerkoj takim vetem me nejrez korrekt dhe ne gjendje te mire financiare.Barbonat,zhulsit pazarxhinjt 50eurosh mashtrusit e djegur per foto larg qe ktu mos tme humbun kohen kot se sfitojn gje.Kontakt email :[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "