Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vetem per njohje

Vajzat kerkojne djem 30/09/2020 4197

Përshkrim

Pershendetje jam vajz 22 vjece nga tirana. Interesohem per njohje te reja asgje me shum. Te interesuarit te me shkruajne ne instagramin personal Klejda_kula sepse vetem atje i lexoj mesazhet Faleminderit Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "