Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi me qira te Dollari

500.00 Euro €
Te ndryshme 30/09/2020 12

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Dollari. Ka sipërfaqe prej 200 m². Ambienti ndodhet në katin e dytë me pamje nga rruga .
✔Ambjenti ka këto cilësi:
-eshtë e shtruar me pllakë
-dritare duralumini
-një banjo
-një faqe muri xham
-ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "