Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ëndrra e çifteve.

cifte 30/09/2020 335

Përshkrim

+38268537325 watcup dhe në viber 0676879749 ju mirëpret një super mashkull për ju gjithcka e paharrueshme ajo që keni ëndërruar është tani pranë jush vetëm me një mesazh siguria serjoziteti privatësia garancia 100% nëse doni gjithcka mos prisni me tani afer jush...
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "