Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj dado femije 5 ore/dite

20000.00 Lek
Per femijet 02/10/2020 42

Përshkrim

Kerkoj dado per nje bebe 10 muajshe vetem 5 ore ne dite (nga e hena ne te premte) Pagesa 200 mij leke.

Te jete e afte te angazhohet dhe ne mirembajtjen e shtepise.

Rr. Rexhep Jella, Tiranë. Tel: 0693700667
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "