Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

kerkoj nje djal hamshor dhe muskuloz

Vajzat kerkojne djem 19/10/2020 6078

Përshkrim

Dua te takoj nje djal te bukur sic jam vete, me dergoni fotot kur tme dergoni sms , ju press kisss me shkruani ketu . Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "