Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 për shitje në rrugën"Edit Durham"

78195.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në rrugen ''Edit Durham''prane hotel Tradites.Apartamenti ka sipërfaqe te pergjithshme prej 120.3m² dhe ndodhet në katin e katert (IV). Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– dy ballkone
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "