Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vetem per k t madh

Djemte kerkojne djem 20/10/2020 1382

Përshkrim

Jam pasiv 25 vj nga Vlora. Me pelqen t bj go..re cunave ne k t madh q q fort dhe dhe qe m bejne te ndjehem si k..ve.
Kam super byc.

Te me shkruajne vetem cunat serioze dhe qe din t ruajne sekretin
Whatsapp 0684823368
Insta Pasiv.vlore


Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "