Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj cifte per takime sekrete

cifte 20/11/2020 177

Përshkrim

Pershendetje, Jam nje zoteri 39 vjecar nga Tr, jam ne bisex pass ne kerkim te nje cifti serioz dhe te Martuar per njohje intime, ju lutem sms ose wh ne 0699114067, flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "