Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje zonje serioze

Përshkrim

Kerkoj te njoh nje zonje serioze 45 -50 vjece pa ngarkesa familjare,dinjitoze e pa gjurme negative te meparshme.Jam Bardhi 59 vjec nga Tirana, i divorcuar,serioz,familjar,me arsim te larte,me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,me nje biznes privat,pa vese ,tip sportiv ,me shendet te mire e me paraqitje normale.Mirpres vetem telefonata serioze.

cel 0693854097
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "