Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dyqan me qira te Kinema Millenium

40000.00 Lek
Dyqane 21/11/2020 5

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² të ndodhur tek Kinema Millenium
Cilesite e Dyqanit:
-Dyqani ndodhet në katin e parë, buzë rrugës që e bën lehtësisht të dallueshëm.
-Vetrata e xhamit gjithashtu jep çasjen e duhur për reklamimin e dyqanit.
-Tarabe me komandim
-Ndricim i varur
Dyqani eshte i shtruar ne pllake dhe ka një banjo
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "