Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SUPERGOCE PER ATA QE JA VLEJNE

Vajzat kerkojne djem 21/11/2020 1044

Përshkrim

Prsh jam nje vajz simpatike. Vetem per ata qe ja vlejne.Nuk jam goc qe shkoj me kedo kshu qe zhulaqet dhe te lodhurit mos te shkruajn fare .Flm per mirekuptimin.Kontakt 0697277765
Per te pare video te by...s
https://streamable.com/6zb7qx
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "