Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM P

130.00 Euro €
Nga mjeksia 30/11/2020 74

Përshkrim

Produkti bimor - natyral e rrit penisin cm per gjithmone.
Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite.
Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten e sotme me madhesin e tij dhe me fuksionimin e tij si penis i vertet dhe gjigant.
Gjithashtu kete produkt bimor e perdorin per rregullimin dhe funksionizimin e penisit , e perdorin edhe ata personat te cilet punojn dhe jan duke punuar neper organizatat e Pornove per ti realizuar veprimet dhe deshirat e tyre ne vendin e pornove, dhe inqizimet ne videot e pornove.
Ky produkt bimor i kaltert i sjelle keto rezultate:
1. E rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone
2. Ereksione te forta
3. Zgjatje e deshires sexuale
4. Qendrueshmeri
5. Trashesi
6. Zgjerim
Per Info Tel. ose vib ose Whats App +38344845808
QMIMI - 130 ero
PRISHTINE
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "