Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

100

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pune 03/01/2021 210

Përshkrim

Pershendetje !Quhem Ema jam e interesuar per punete bari .Jam e besueshme
Insta:19vjec____
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "