Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LAGJEN "1-MAJ" Lagjja "1-Maj" Vlorë, Albania Per Qira 100 € /Muaj

100.00 Euro €

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-katshe me nje siperfaqe 58 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,1 kuzhine dhe tualeti.Jepet me qera per periudhe afatgjate.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni.

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "