Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT 1+1 NE COLE Lagjja "24 Maj" Vlorë, Albania Per Shitje 20,000 €

20000.00 Euro €

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 3 -katesh, me nje siperfaqe 56 m2.,Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi ,1 sallon i perbashket me kuzhinen dhe 1 tualet.Ne apartament jan ber investime si pllaka ,elektrike,dyer ,dritare.Apartamenti shitet bosh dhe disponon certifikat te rregullt pronesie.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone na kontaktoni

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "