Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT 1+1 NE COLE Vlorë, Albania Per Shitje Çmimi sipas kërkesës

22000.00 Euro €

Përshkrim

SHitet apartamnet 1+1 perballe shkolles >MARIGO POSIO<.Apartamenti organizohet ne nje sallon dhe nje dhome gjumi.Apartamenti ka nje orientim lindje-perendim ku gjate gjithe dites ndricohet me drite natyrale.Punimet ne apartament jane bere ekstra sistem hidraulike dhe elektrike jane te reja punimet ne tualet kane nje dizanje te vecant dhe modern ndodhet ne katin e peste (te fundit) te nje pallati parafabrikat apartamenti ka nevoje per izolim te taraces .per nje shoqerim ne prone mund te telefononi.

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "