Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KINOTEATRI prane Kinoteatrit Vlorë, Albania Per Shitje 23,500 €

23500.00 Euro €

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 te kinoteatri ne nje pallat ekzistues. Ndodhet ne katin e 5 banim ka nje orientim nga veri-lindja. Cmimi eshte i diskutueshem dhe disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per nje shoqerim ne pron na kontaktoni.

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "