Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PALLAT TE VJETER TE POLICIA Rruga Rakip Malile Vlorë, Albania Per 18,500 €

18500.00 Euro €

Përshkrim

Apartamenti organizohet ne nje korridor , salon se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon i orientuar nga perendimi . Zona ofron cdo facilitet te nevojshem , eshte 3.5 km larg nga Lungomare dhe 500 metra larg nga hyrja ne autostraden e Vlores . Ka vetem dy hyrje ne kat .Disponon certifikate pronesie. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "