Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALLE SHKOLLES SE MUZIKES Lagjja 28 Nentori Vlorë, Albania Shitje 26,000 €

26000.00 Euro €

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri , e ze gjate gjithe dites dielli . Organizohet ne salon se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet , korridor dhe nje ballkon . Ka hapesire te bollshme , eshte i pershtatshem per banim pasi ofron lehtesira te shumta . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .

Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "