Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

pershendetje

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pune 12/01/2021 84

Përshkrim

Kerkoj te punoj si punetore shtepie mosha 42 vjece di gjuhen italiane kerkoj dhe familje te huaja( jo jasht shqiperise ju lutem) ose shtepi per mirmbajtje 0696228306 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "