Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Vajz per seks vetem serioze

Përshkrim

Kerkoj vajz per seks te jet serioze mund tju paguj shum mir mosha nga 18 deri 25 vjece me shkruani ne insta per me shum info rajr.ajn ose thjesht coni follow se ju shkruj vet
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "