Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojne nje zonje!

Përshkrim

Pershendetje jam nje djale 30 vjec nga Elbasani.Kerkoj nje mami pasionante,dua nje femer serioze dhe qe te jetr per takime reale.Vetem per qef pa nderhyre ne jeten e njero tjetrit.Nr 0688335475 ineteresohem vetem per femra.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "