Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

TITAN XHEL - E RRIT DHE E ZGJERON PENISIN

40.00 Euro €
Nga mjeksia 23/01/2021 75

Përshkrim

Super produkt per rritjen e penisit .

Porosit online.

Efektet ma te veqanta; rritja she trashja e penisit deri ne 5 - 6 cm ),
Zgjat kohen e marredhenies,
Permireson penguin produces tek mashkujt,
100 % me licence origjinal dhe barked Pa efekte anesore.


Xhel per rritjen e penisit fale substancave aktive biologjike: acidit hialuronik dhe sucinik, si dhe ekstrakteve naturale te luleminez dhe luleshtrydhes.
Xheli mund te perdoret gjate seksit, te njohur si "jelqing". Permireson fortesine e ereksioneve. Rrit libidon. Ka efekt pozitiv ne prostate.
Perdorimi:
Perdorimi i duhur i xhelit Titan si me poshte. Keto jane hapat qe duhen ndjekur per te arritur nje rezultat sa me maksimal:
1.Perpara perdorimit te xhelit laheni penisin .
2.Pas kesaj fshiheni mire me letra ose peshqir,
3.Arrini ereksionin
4.Merni 0.5 - 2 ml krem nga tubeti
5.Aplikojeni ne penis deri sa te perthithet mire i gjithi nga lekura,
6.Pas ketij ushtrimi, laheni me uje te bollshem dhe produkte per higjenen intime
7.Perseriteni kete procedure 2-3 here ne dite per te pakten nje periudhe 1-2 mujore. Rezultatet pozitive mund te jene te dukshme qe 3-4 javet e para.
Çdo njeri që dëshiron të shijojë jetën e tij seksuale dhe të tregojë shikimin e tij dhe të shikojë organin (Pen...) e tij pa përmbajtje Nëse
nxjerrin gëzim maksimal nga gjinia
shpejt dhe në mënyrë të sigurtë ta zgjeroni penisin.
zgjasin marrëdhëniet seksuale deri në disa herë ma shum.
të jetë gati për seks në çdo kohë
kanë një orgazmë më të shpejtë dhe më të fort.
QMIMI - 40 ero
Per Info. Tel. What's Ap. Win. +3834484580
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "