Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jetoj ne itali

Lidhje romantike 24/01/2021 113

Përshkrim

Me quajn Mentor jetoj ne itali kerkoj nje lidhe serioze, jam 31 vjec per me te per ifo... 00393343011815
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "