Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Samsung Tv 4K 55 inch edhe Mi box s 2020

650.00 Lek
Televizore 24/01/2021 22

Përshkrim

Shitet SAMSUNG SMART TV 4K UHD 55 inch
Tv eshte ne gjendje te shkelqyer
edhe xiaomi mi box s te vitit 2020
ka edhe abonim iptv
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "