Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Qift kerkon ni femer ose ni djal ose qift

cifte 25/01/2021 2338

Përshkrim

Cift i buker kerkon ni cift te ri ose ni vajz ose ni djal ju lutem duhet te jeni shum sekret dhe te paster ju mir presim ne ket .eml. [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "