Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj masazhiere femer

Përshkrim

Pershendetje,

Jam nje djale simpatik nga Tr, 30 vj.
Kerkoj nje masazhiere femer vetem per seanca masazhi.
Paguaj 50 € per 1 ore seance.
Te interesuarat te me kontaktoj e ne e-mail: [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "