Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

500 euro/muaj

Përshkrim

LIDHJE MASTER - SLAVE. VETEM VAJZA DERI NE 35 VJEC.

TE INTERESUARAT TE ME SHKRUAJNE: [email protected]

OFROJ SHUME NE MUAJ NESE JENI E MIRE DHE LUANI ROLIN SIC DUHET
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "