Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

me shkruni cuna instagram

Përshkrim

Pershendetje çuna un jam Anxhelo sulaj nga Tepelena banues në Tirane , Jam Pasiv bej gojore sipas deshires tuaj kam deshir te bej Takim me ndonjë çun simpatik Ne vendin qe ofroni ose ne Hotel . deshira ime e zjarrt është kur partneri prishet tek goja ime dhe un e kaloj posht hmm ben mir per shendetin . ju lutem jo tallje me shkruani ke instagram , Anxhelo__sulaj
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "