Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

00009999

Vajzat kerkojne djem 21/02/2021 2011

Përshkrim

Pershedtje un qe po ju shkruaj ket njohtim jam 1 femer nga tirana kerkoj 1 lidhje sekrete afatgjat me 1 mashkull qe din me rrespektu edhe vlersu 1 fener ..mosha personi te jet 45 e siper ju lutemi jo tallje ose mosha te reja mi ra tel sju pergjigjem
0685030711


Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "