Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam vajze 32 vjec.

Vajzat kerkojne djem 21/02/2021 1007

Përshkrim

Jam nje vajze 32 vjec. Kerkoj nje mashkull te jete sekret dhe i edukuar per te kaluar caste te bukura. Kush mendon se ja vlen te shkruaje. Te jete deri 45 vjec. Mos shkruani per tu tallur se nuk do kthej prgj.
[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "