Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Jam nje vajze 32 vjec

Vajzat kerkojne djem 21/02/2021 2671

Përshkrim

Jam nje vajze 32 vjec. Kerkoj nje mashkull te jete SIMPATIK, SEKRET dhe i edukuar per te kaluar caste te bukura. Avantazh "te medhenjte". Kush mendon se ja vlen te shkruaje. Te jete deri 45 vjec. Mos shkruani per tu tallur se nuk do kthej prgj.
[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "