Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Burr per gra

Vetem shoqeri 22/02/2021 276

Përshkrim

Jam burr simpatik dhe sekret nga diaspora deshiroj të kem kontakt me ndonje zonje 45-60 të bukur dhe Jo barkoshe dhe me tepermse 65 kg , pranoj dhe qifte reale Jo genjeshtra ju lutem
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "