Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

250€ per 2 ore

Përshkrim

Pershendetje vajza!
Jetoj ne amserdam dhe jam 27 vjec
Me date 28.02.2021 do te jem ne tirane dhe kerkoj te takoj nje vajze per 2 ore dhe me pagese te kenaqshme 250€ per 2 ore. Kerkoj qe femrat qe do te kontaktojne te jene te pastra dhe Nga mosha 18 deri ne 35 vjece. &kontakt
Instagram: f.durres123
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "