Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Asgje Serioze

Përshkrim

Pershendetje! Jam nje cun 27 vjec i martuar, 1.70m. Jam i palumtur per arsye te ndryshme me partneren time dhe dua te takoj dike qe mund te kaloj fundjava ndryshe. Preferoj ndonje vajze me trup te rregullt qe mund te jete ne te njejten situate si timen. Mund te kontaktoni permes email. Nuk jam mire ekonomikisht dhe te mos kontaktojne femrat qe jane te interesuara per para. Dua vetem dike qe te kalojme kohe gjate fundjavave se bashku ne shtrat duke degjuar muzike dhe te largoj mendjen nga problemet. Faleminderit!

[email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "