Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

njohje serioze

Përshkrim

Persh vajza jam mashkull 43 vjec me arsim te larte dhe mardhenie pune,,banoj ne tirane du njohje per qellime serioze ose me mire nji lidhje serioze me nji femer per qe te ket qellime serioze,mirepres ne nr e tel 0682606539 ju lutem sms ne watcap
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "