Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Garsioniere me qera pas Ambasades Amerikane Tirane

20000.00 Lek

Përshkrim

Jepet me qera per banim gazoniere per 2 persona kati i dyte ne nje godine mbas ambasades amerikane dhe fakultetit filologjik ne rrugen Stavro Vinjau perball bar Roma cmimi 20000 leke.Nr.tel Whatsapp 00393471058812
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "