Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

shitet monitor LG flatron

falas
Kompiutera 13/04/2018 16

Përshkrim

shitet monitor LG flatron W1943SS,ne gjendje perfekte cilesi hd ekrani dhe mjaft praktik per perdorim personal shpi ose zyre,esht copa e fundit
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "