Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
16/06/2019
Kerkoj femra per nje vere super te nxehte
Pershendetje jam nje djal 30 vjec 188 cm 80 kg trup palestruar sportiv sy bojqelli.kerkoj vajza ne cfar dolloj statusi te kene per qejf per nje vere super te nxehte.per me shume pres inbox.
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Kerkoj nje vajze serioze
Kerkoj nje vajz serioze jetoj jasht jam me dokumenta me shtepi e i punsuar jam i lezeqem ne se jeni te interesuar me kontaktoni
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Femra deri ne 35 vjec sa euro doni per 1 ore me shkruani Modulin faqes??!
Femra deri ne 35 vjec sa euro doni per 1 ore me shkruani Modulin faqes??!
1.00 Euro €
16/06/2019
PERSHENDETJE,VAJZA NGA SHQIPTARIJA
Jam nje tip gjentelmen kam deshir te njohe ndonje vajze nga Tirana.
Prishtine 80000.00 Euro €
16/06/2019
zhigolo per femra
nese ka ndonje vajz apo mami te interesuar per kenaqesi nr kontaktues : +38343553208 (kosova)
Prishtine 400.00 Euro €
16/06/2019
Kerkoj femer
Kerkoj nje femer per shoqeri dhe .... Jame famijlar ,i paster ,edukuar sekret njejt deshiroj edhe nga ju mosha i dyzetav simpatik ju mirpres ....
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Njohje
Nga Tirana 36 vjec,i gjate,simpatik dhe i kendshem. I hapur per njohje te reja me femra inteligjente. Have a nice day!
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dhoma plazhi Sarande 16/06/2019
Dhoma plazhi Sarande
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine,parking . Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit Cmimet variojne nga 15 euro - 40 euro Cel. : 00355692470310
Sarandë 20.00 Euro €
Ka ndo nje vajze qe pelqen sex Oral. 16/06/2019
Ka ndo nje vajze qe pelqen sex Oral.
Jam Romantiku me bani m Tirane 32 vjec serjoz dhe sekret i paraqicem . Ka ndo nje vajze qe i pelqen sexi Oral te me shkruaj viber ose whats aap 0682143082
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Lidhje serioze itali
Pershendetje jam nje djal 35 vjec jetoj ne itali .kerkoj nje vajz simpatike,t bukur ,t sinqert per tu njohur seriozisht email [email protected]
Durrës Kontrolloni me shitësin
Lidhje intime kerkoj me ndo nje mami ose vajze te fejuar . 16/06/2019
Lidhje intime kerkoj me ndo nje mami ose vajze te fejuar .
Jam Romantiku me banim Tirane 32vjec shume serjoz dhe sekret jam i paeaqicem i paster shume romantik. Kerkoj Lidhje intime me nje mami Qe do te kaoj caste te bukura intime dhe qe i mungon sexi une ja plotsoj deshiren ne shtrat nje super intimitet adenalin per tu mbajtur mend. Mami qe preferoj te jet...
Kontrolloni me shitësin
Djal Tek Kerkoj ndo nje Cifte per treshe per takim sot vi ne banesen tuaj ruhet privatsia. 16/06/2019
Djal Tek Kerkoj ndo nje Cifte per treshe per takim sot vi ne banesen tuaj ruhet privatsia.
Jam Romantiku me banim Tirane 32 vjec shume serjoz dhe sekret prej me shume vitesh me eksperjenc ne Cifte . Ka ndo nje Cifte te martuar apo te fejuar per takim sot Tirane per nje eksperejnc te bukure ne cifte kur partneri do ta shofi femren e tij duke ber sex me mua . Cifti duhet jet mosh te re dhe ...
Kontrolloni me shitësin
Jam pasiv dua aktiv 16/06/2019
Jam pasiv dua aktiv
Jam 23 vjec full pasiv sekret Vishem si femer bej gojore dhe shum te tjera Nr im sms mosha 067 65 09 382
Tiranë 20.00 Lek
16/06/2019
Babysitter
Kerkojm nje babysitter dhe ndihm per pun te shtepise.Jetojm ne zvicerr ne kanton bern. Ikena dy djem ne moshen 6 dhe 8 vjet. Nqoft se jeni te interesuar per mashum informacione me kontaktoni ne email:[email protected]
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Njohje.
Jam E. 26 vjec. Kerkoj njohje me nje vajze qe deshiron te krijoje dicka te re,qofte thjesht shoqeri apo edhe me shume. Kush eshte e interesuar eshte e lutur te kontaktoje.
Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
kerkojme nje goce per treshe
prsh jemi cift mf f24 m29 te fejuar...jemi ne kerkim te nje goce per te bere nje treshe...per her te pare, duam thjesht nje goce qe ka kte ide si ne per ta provuar kte knaqsine e treshes dhe me pas vazhdojm jetet tona...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Lori
Kerkoj 1mashkull per dicka serioze nuk kam koh per aventura 0696912222
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/06/2019
Kerkoj lidhje sekrete
Jam nga Tirana 43 vjec serioz me arsim te larte dhe i punesuar ne shtet, dua te lidhem me nje femer serioze dhe te kulturuar qe te jemi prane njeri tjetrit ne cdo momen kur eshte e nevojshe
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Vini re kujdes nga ky mashtrus ka kopju njoftimet e mija dhe i ka postu kini kujdes nr 0676894787 16/06/2019
Vini re kujdes nga ky mashtrus ka kopju njoftimet e mija dhe i ka postu kini kujdes nr 0676894787
Vini re vini re kujdes nga mashtrimet . Nje mashtrus ka kopju njoftimet e mija i ka postu tek njoftimet kujdes nga mashtrusi nuk eshte i vertet mos i besoni kujdes nga ky numer kur poston njoftimet Eshte mashtrus kujdes nga ky nr 0676894787
Kontrolloni me shitësin
Apartament me qera ne plazj 16/06/2019
Apartament me qera ne plazj
Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre bashkohore ndodhet 100 m larg detit, survejohet me kamera 24/h kati 3, ka pishine brenda kompleksit, parkim, lulishte , supermarket etj Nr. Kontakti 0675701113 cmimi 25 euro nata
Durrës 25.00 Euro €
15/06/2019
Kerkoj femer ose grua paguaj mir
Jam nje djal i palestruar kerkoje vajze ose zonje per takim me pages paguaj mir. Njoftimet ne tirane durres
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Pushime ne velipoj 15/06/2019
Pushime ne velipoj
Persh Jam ne pun 25 vjec jetoj jasht Jam me pushime ne velipoj vec cifre ho goca shum segret.
Kontrolloni me shitësin
Shtepi Pushimi Uje i Ftohte Vlore 15/06/2019
Shtepi Pushimi Uje i Ftohte Vlore
Shtepi Pushimi me qera ne Vlore!! Plazhi i Ri Vlore 100 metra mbi Vefen, jepet me qera vilë e vogël, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, oborr, baçe, vend për makinë. Cmimi: 3000 L/nata. Kontakt: 0682637377
Vlorë Kontrolloni me shitësin
15/06/2019
Shtepi pushimi me qera Uje i Ftohte Vlore
Shtepi Pushimi me qera ne Vlore!! Plazhi i Ri Vlore 100 metra mbi Vefen, jepet me qera vilë e vogël, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, oborr, baçe, vend për makinë. Cmimi: 3000 L/nata
Vlorë Kontrolloni me shitësin