Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Pershendetje 24/05/2019
Pershendetje
Per kontakt ne mesazhe Faleminderit
Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
per te gjithe
pershendetje jam 28 vjet kerkoj nje femer apo nje qift per mardhenje seksuale me pages te lajmrohen vetem serioz
Kontrolloni me shitësin
Mashkull per mami dhe vajza 24/05/2019
Mashkull per mami dhe vajza
Mashkull 30 vjec per mami dhe vajza,numer kontakti 0677160504
Tiranë 1000000.00 Lek
24/05/2019
kerkoj femer per takime intime
jam cun 21 vj nga shkodra kerkoj femer per takiime intime
Shkodër Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
Jepet me qera!
Jepet me qera,shtepi 1+1 e kompletuar dhe bashkekohore,banjo,ballkon i madh. 77m katror. Shtepia leshohet me qera pas dates 01/07/2019. Nr. kontakti: 0692574190
Tiranë Kontrolloni me shitësin
0676913017 24/05/2019
0676913017
Jam qun nga shkodra kerkoj vajz o Mami per seks kush te doj te me kontaktoj
Shkodër Kontrolloni me shitësin
24/05/2019
Kerkoj aktiv
Jam pasiv me vend nga Tr. Kerkoj nje hamshor aktiv nga Tr te me qije fort. Jam sekret dhe super ne sex. Me shkruani ne fb Luca Tirana
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Per goca 24/05/2019
Per goca
Mami ose goca qe duan momente te bukura serioz dhe sekret 0686178994 whatsap viber
Berat Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI ROTONDO 24/05/2019
SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI ROTONDO
SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1,54.4m² Shes Apartament ne plazh Lagjia 13,Kompleksi Rotondo.Siperfaqja totale e apartamentit eshte 54.5m².Apartamenti eshte me certifikata pronesie.(Lagjia 13,Plazh Durres)Ndodhet ne katin e 5(peste).Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e...
Durrës 22000.00 Euro €
24/05/2019
Jam viktori 30vj 0692591984.nga tr
Jam viktori tani sa kam ardhur nga jasht shtetit dua te nihem me nje femer te shendosht ose mami.. Me shkruani ne whatsapp 0692591984.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Shes apartament ne Golem 23/05/2019
Shes apartament ne Golem
Kam nje apartament ne Golem 56m2 me salon, 1 home gjumi,banjo e dy ballkone ne katin e 5. Vendodhja eshte ngjitur me Kompleks Freskia dhe Alb Adriatik. Eshte me documentary te rregullta. Çmimi eshte €30.000 i mobilise.. Edhe mund ta nderroj me ndonje apartament tjeter me 2 dhoma gjumi dhe mund te ja...
30.00 Euro €
Takim tiran 23/05/2019
Takim tiran
Jam 19 vjece Takim tirane Vetem njerez serious Mosha 18-35 Kush deshiron te shkruan WhatsApp-Viber: +447466293878
Tiranë Kontrolloni me shitësin
23/05/2019
Jepet me qera apartamenti 1+1, ne Bllok
Jepet me qera apartamenti prane zones se Bllokut. Kati i 5, i mobiluar ne menyre moderne,me nje ballkon. Pajisur me parkim per rezidentet. Cel: 0695555472
330.00 Euro €
23/05/2019
Jepet me qera apartament 1+1,ne Bllok
Jepet me qera apartamenti prane zones se Bllokut. Kati i 5, i mobiluar ne menyre moderne,me nje ballkon. Pajisur me parkim per rezidentet.
330.00 Euro €
23/05/2019
takim per qejf
pershendetje, nese ka ndonje femer te interesuar per takime intime te me kontaktoje nepermjet modulit. ofroj 50 mije lek.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
23/05/2019
Babi me eksperience
Persh jam i interesuar te njoh femra qe jan te merzitura nga monotonia qe na shoqeron cdo dite Nese ja vlen ofroj dhe ndihme ekonomike Te interesuarat te kontaktojne ne adresen e emailit [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
23/05/2019
Lidhje serioze
Pershendetje dua te lidhem me nje vajze serioze me qellim martese,te jete afer moshes time dhe serioze banoj jasht shtetit,kontaktoni ketu [email protected]
Fier Kontrolloni me shitësin
Ambient biznesi me qira tek Truma 23/05/2019
Ambient biznesi me qira tek Truma
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”. Ambienti ka sipërfaqe 107.4 m² dhe është e pozicionuar buzë rrugës kryesore. Cilësitë e ambientit: – ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit, – ofron gjithashtu mundësi ...
Shkodër 110000.00 Lek
Takim 23/05/2019
Takim
takim 100e 28 vj tr
Tiranë 100.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje te teatri “Migjeni” 23/05/2019
Apartament 1+1 në shitje te teatri “Migjeni”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m². Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”. Apartamenti ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Shkodër 51200.00 Euro €
Njesi sherbimi afer 21 Dhjetorit per 29000 euro 23/05/2019
Njesi sherbimi afer 21 Dhjetorit per 29000 euro
Njesia ndodhet ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhjetorit. Per te pare pronen telefono ne nr 0696989306
Tiranë 29000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës 23/05/2019
Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit. Ambienti ka një sipërfaqe prej 350 m² dhe ndodhet në katin e parë të një pallati të ri.
Shkodër 420000.00 Euro €
23/05/2019
Kerkoj
Jam nga Prishtina,kerkoj nja vajz per qaste te bukura sidhe sekrete
Prishtine 1.00 Euro €
Shes shtepi 23/05/2019
Shes shtepi
Shes 2 shtepi te bashkanjitura. E para prej 100 m^2, e perber nga 3 dhoma, kuzhin dhe banj. E dyta 40m^2 e perber nga dhom, kuzhin dhe banj. Siperfaqa eshte e rrethua me obor. Pasuria eshte gjithsej 500 m^2. Pjeserisht e mobiluar.
Vlorë 110000.00 Euro €