Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
20/08/2019
Goce per seks sonte - Himare
Kerkoj nje goce per seks sonte ose neser ne Himare, Vlore. Pagesa 50-100 euro! Shkoj dhe e marr une ku te ndodhet.
Vlorë 50.00 Euro €
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk 20/08/2019
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri). Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë. Kati II banues përfshin: – dhomë ndenjeje + kuzhinë – dy dhoma gj...
Shkodër 77000.00 Euro €
20/08/2019
Edhe 2 dite ne shqiperi
Pershendetje! Jam nje djal nga shkodra jetoj ne Ameriken e Viriut jam ktu per pushime edhe disa dite do doja te njoh nje vajze per disa momente relaksi kundrejt nje shperblimi!çdo gje sekrete ju garantoj!
Shkodër 200.00 Dollar US$
20/08/2019
Kerkoj femer ose Burr dhe grua per treshe
Prsh kerkoj femer ose treshe Burr dhe grua Tiran europ
500.00 Euro €
Qera 1+1 , Kati 4 , Myslym Shyri, drejtoria e policise 20/08/2019
Qera 1+1 , Kati 4 , Myslym Shyri, drejtoria e policise
Jepet me qera 1+1 kati 3 i banimit (4 i nderteses), pallat i ri me ashensor, orientimi jug-lindje, i mobiluar me se miri, kondicionere dhe ngrohje qendrore me kaldaje ne cdo ambient. Pallati eshte 10 katesh dhe ndodhet pas pallatit te ish dyqanit adidas ne kryqezimin e Myslym Shyrit dhe Drejtorise s...
Tiranë 400.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira në Perash 20/08/2019
Apartament 2+1 me qira në Perash
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m² të ndodhur në kat të tretë. Ndodhet në Perash, te Banja e Vogël. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo të kompletuar. Është tërësisht i arreduar në mënyrë shumë cilësore dhe ka tre kondicionerë.
Shkodër 35000.00 Lek
20/08/2019
pasiv
sijeni jam pas 19 vjq tr kerkoj akt te mire dhe te ket gjendje te mire ekonomike nuk ka rendesi mosha ju pres kontakt ne istagram lediledi017
Kontrolloni me shitësin
20/08/2019
Per lidhje top sekrete
Jam 35 vjec nga Dr familjar I arsimuar simpatik dhe e mbaj veten interesohem per naj Mami bukuroshe e qeflie qe I pelqen te bej gjera tbukura por si ka mundesite per femren qe do let me mua do bej gjithcka nr be 0695826780 vetem per femrat per lidhje tjerat stop
Durrës falas
20/08/2019
Kerkoj femer kundrejt pageses
Kerkoj nj femer kundrejt pageses tme shk 0699578241
Tiranë 100.00 Euro €
20/08/2019
Elvator
Jam nje djal 18 vjec kerkoj mami per sex cdo qe do mbetet secret dhe e dua per ghithmon jo vec per njeher Te me shkruaj ne instagram:@lo__________1 Ose email:[email protected]
Fier falas
20/08/2019
Per lidhje top sektete me Mami bukuroshe dhe cifte per qef
Jam ervisi nga Dr simpatik kam jetuar jasht tani jetoj ne shqipri kam biznesin Tim dhe gjerat me shkojn mire , meqe mundesite I kemi int per Mami bukuroshe e qeflie qe kan deshire te njifen me nje mik we tu plotsoj deshirat sms vlen dhe per cifte familjar qe u be pelqenvte provojn dicka ndryshe gjit...
Durrës falas
20/08/2019
18 vjec
Jam nje djal 18 vjec dhe kam shum qef me bo seks me mamit sepse jan shum te mira me pervoj dhe eksperienc
Fier falas
20/08/2019
kerkojm femer ose cift per lojra erotike
Jemi cift 30 dhe 33 vj.kerkojm femer per treshe ose cift
Kontrolloni me shitësin
20/08/2019
24cm
Vetem per femra dhe gra te martuara pa dallim moshe
Ferizaj Kontrolloni me shitësin
20/08/2019
Zonje (mami)
Pershendetje! Jam m 35 vjec jam familiar i arsimuar serjoz kerkoj nje zonje ( mami) per te dal nga rutina e jetes dhe per te kaluar mir di te repsektoj nje femer kush eshte e interesuar te me shkuaj. Faleminderit
Tiranë Kontrolloni me shitësin
20/08/2019
Kerkoj nje vajze te shendoshe dhe te bukur ne fytyre
Jam 25 vjec jam i interesuar per lidhje me nje vajze te kolme dh pak serioze. Watssup 0683119468
Kontrolloni me shitësin
VIMAX 20/08/2019
VIMAX
Vimax sex te fort e te zgjatur. VIMAX Rezultatet e arrura; 1. e rrit penisin edhe 6.4 inq per gjitmon 2. zgjatje e deshires 3. ngritje 4. perforcim 5. zgjerim 6. permirsim ejacaulimi Perdoret ne dy menyra; 1. 1 ore para fillimit per t filluar sexin, 2. neqoftese kerkohet per ta rregulluar penisin, p...
Prishtine 150.00 Euro €
20/08/2019
Falas
Veq per argëtim
Zvicer Kontrolloni me shitësin
20/08/2019
2 Dit falas ne qendren e elbasanit..
Jam 20 vjec ofroj 2 DIT falas ne qender e Elbasanit
falas
20/08/2019
Ledion
Nsr jam ntr kush esht e interesuar kaloj ca koh me mu nhotel me shkruj ofroj 50e
Tiranë 50.00 Euro €
Qihem eger ne b 19/08/2019
Qihem eger ne b
jam nje cun pasiv nga tr 21 vj sh i embel me b super. dua nje hamshor me k t madh t m q fort dhe eger si kurve ne shtrat. jam sh sekret dhe kam vend Tr. nacut e interesum t m shkrujn te fb Luca Tirana ose insta pasiv.tirana
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Shes shtepi private 19/08/2019
Shes shtepi private
Shitet shtepi private.2 dhoma gjumi,nje guzhine,sallon te madh plus korridor plus dhome tharje plus banjo. Prane shtepise ndodhet nje ambient rreth 50 metra katrore i cili mund te sherbeje si garazh ose dyqan. Shtepia shitet e mobiluar. Cmimi i negociueshem. Nr kontaktit:0672050121
Kontrolloni me shitësin
19/08/2019
Gyrbetqari kërkon femër për takime
Gyrbetqari kërkon femër për takime sekrete. Në tër Kosoven
Prizren Kontrolloni me shitësin
19/08/2019
Kerkoj nj femer kundrejt pageses
Kerkoj nj femer kundrejt pageses cila esh e interesuar tme shk 0699578241
Tiranë 100.00 Euro €