Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
26/05/2020
PRODUKTI E ZGJAT SEXIN EDHE 72 ORE PA U NDALUR
Jetegjatesia” është emri më i ri i drogës e cila ju lejon që të bëni seks për disa orë me radhë pa u ndalur. Në Britani ka dalë në treg dorga më e re, e quajtur “Jetegjatesia”, e cila është stimulant shumë i fortë dhe që ju bën të mundur që të bëni seks për shumë orë, edhe me partner të ndryshëm. Pë...
Prishtine 130.00 Euro €
26/05/2020
Ckemi
Kerkoj te ndihmoj nje vajze qe ka nevoje per lek
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/05/2020
Gjermani
Persh. Kerkoj femer per njofje jetoj ne gjermani kush eshte e interesuar te shkruaj mosha e preferuar 24 30.
Kontrolloni me shitësin
25/05/2020
250 euro
kerkoj femer per takim. faleminderit. te interesuarat te shkruajne [email protected]
250.00 Euro €
25/05/2020
Shes apartment
Shes apartment me tapi e mobiluar bukure me 2 balkone te mbyllur me vetrata 40m ne Kate te dyte me pamje nga deti
Durrës 18000.00 Euro €
25/05/2020
Seks me pagese
Kerkoj nje vajze ose mami per seks me pagese deri ne 150euro .Te interesuarat te kontaktojne ne whatsap ne nr 0677176570 ose ne instagram mario.salvi.3598
Tiranë 150.00 Euro €
25/05/2020
50/50
Nese ka ndonje goc qe do te punoj jasht.te kontaktoj whats app 00491630393774
Tiranë 1000.00 Euro €
25/05/2020
Takim 3-4 here/muaj pagese fikse 300€
Pershendetje, Jam i interesuar per nje vajze 20-30 vjec per takim 3-4 here ne muaj. Pagesë fikse per cdo takim 300 €. Ato qe jane te interesuara, te dergojne nje foto dhe numrin e celularit.
Tiranë 300.00 Euro €
24/05/2020
Kerkoj urgente babysitter
Urgjent kerkoj nje Babysitter per di femijet ne Zürich te Zvicres. Per me teper me kontaktoni nepermejt e-mailit. Perparesi kane ato qe kane eksperienc te punojn me femije.
Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Kerkoj femer serioze
Jam nga Tirana 45 vjec serioz i qyteteruar jam biznesmen , dua te njihem me femer te kulturuar te sinqerte qe e ndien veten te vetmuar per te kaluar momente te kendshme, ju lutem mos te shkruajne ato femra qe nuk kane ca bejne dhe gjejne numra tek njoftimet dhe shkrujne tek te gjithe,kush femer esht...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Vetem femer te vetmuar
Jam nga Tirana 45 vjec serioz i qyteteruar jam biznesmen , dua te njihem me femer te kulturuar te sinqerte qe e ndien veten te vetmuar per te kaluar momente te kendshme, ju lutem mos te shkruajne ato femra qe nuk kane ca bejne dhe gjejne numra tek njoftimet dhe shkrujne tek te gjithe,kush femer esht...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Prsh vajza
Kerkoj te njihem me dike per marredhenie intime.jam 37 vjec..trup sportiv...nese eshte e interesur dikush le te me shkruaje ne emailin [email protected] Preferoj me gjoks te bukur mundesisht
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Zoteri nga tirana 38 vjec interesohem per lidhje sekrete
Jam nje zoteri nga tirana 38 vjec interesohem per nje lidhje sekrete me ndonje zonje ose zonjushe kush eshte e interesuar si fillim me shkruaj ketu ose ne email [email protected] pastaj shkembejme dhe nr e tel
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Zoteri 38 vjec
Jam nje zoteri nga tirana 38 vjec interesohem per nje lidhje sekrete me ndonje zonje ose zonjushe si fillim per njohje me shume me shkruaj ketu ose [email protected] pastaj shkembejme dhe nr e tel.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
shitet shtepia 24/05/2020
shitet shtepia
Shitet shtepia me siperfaqe toke 600 meter katror 115 metra katror ndertim shtepie.Shtepia eshte me hipoteke ndodhet ne babrru qender 600metra mbrapa ish komunes paskuqan ne rrugen konferenca e mukjes.Shtepia ndodhet buze rruges.Kopshti perpara eshte vreshte portokalle dhe ullinj numer kontakti 0682...
Tiranë 130000.00 Euro €
24/05/2020
Kerkoj Lidhje Intime me ndo nje Mami ose Vajze me banim Tirane.
Jam Andi nga Tirana 32 vjec . Jam i gjat zeshkan simpatik . Kujdesem per veten merem me gym . Jam Interesuar te kem lidhje intime me ndo nje Mami ose Vajze me banim Tirane. Mami dhe vajzen qe preferoj te jet mosh e re e mbajrur trupin ta ket me forma te mira sexy . Jam shume qeflli ne sex dhe me shu...
Kontrolloni me shitësin
24/05/2020
Masazhier profesionist pa pagese
jam 24 vjec , i diplomuar ne fizioterapi. ofroj masazhe vetem per femra te cdolloj moshe me qellim rritje ne eksperience.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Ofrej sex 23/05/2020
Ofrej sex
Ofroje 100 euro per vajza per sex kontaktoni ne andres isagrami mesazhepermamisexi kjo eshte andresa e isagramit
Tiranë 100.00 Euro €
23/05/2020
Ne plazh durres bar pasticeri eldion 2
Per fillimin e sezonit turistik interesohem per menaxhere lokali kamarjere dhe banakjere stafi tjeter esht per banakjeret dhe kamarjeret puna me turne paga e kenaqshme ambjenti shum serjoz dhe komod mosha 20 deri 45 vjece 0695826780 , interesohem dhe per nje sekretare dhe menaxhere terreni pasi kam ...
Durrës Kontrolloni me shitësin
Jap dhoma hoteli plazhi me qera, 50m afer plazhit dhe shetitores 23/05/2020
Jap dhoma hoteli plazhi me qera, 50m afer plazhit dhe shetitores
Zona/Rruga : Rruga Skenderbeu Jap dhoma me qera ne Sarande nga te cilat 2 jane me nje kravat dopio,nje esht me 1 krevat dopio dhe nje tek,dhe 4 jane me 1 kravat dopio dhe 1 marinar te cillat kane kapacitet deri ne 4 persona. Dhomat jane shume te pastra dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per te kal...
Sarandë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ni djal qe jeto ne Gjermani 23/05/2020
Kerkoj ni djal qe jeto ne Gjermani
Pershendetje une qe po shkruaj kerkoj ni ak+ps qe jeto ne Gjermani nuk dua mashtruca kush e gjen veten ne kte sms te shkruaj [email protected]
Gjermani Kontrolloni me shitësin
23/05/2020
disa dite ne plazh
kerkoj nje femer per te kaluar disa dite ne plazh per me shume cel 00355697531140 per me shume cel 00355697531140
Kontrolloni me shitësin
23/05/2020
kerkoj nje femer per te kaluar disa dite ne plazh
kerkoj nje femer per te kaluar disa dite ne plazh per me shume cel 00355697531140
Kontrolloni me shitësin
vetem per femra 23/05/2020
vetem per femra
dua 45 deri 60 min te prishem 0684097694 viber
Kontrolloni me shitësin