Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë
23/01/2021
Takim sot!!!tanii!!!
Pershendetje, jam 35 vjec, me pelqen te takoj ndo nje femer duke qen se skam kohe ne jeten e perditshme jam shum i zen me bizneset e mia. Duhet te jet e paster simpatike te ket komunikim te mire mosha ska rendesi apo ststusi . Nese me pelwen do dua ta takoj 3 her ne mua . Per shpenzimet dhe per cfar...
Tiranë
Shiten bokse kompiuteri 23/01/2021
Shiten bokse kompiuteri
Arsyeja mosperdorimi
500.00 Lek
22/01/2021
Njoftom i rendesishem sot
Pershendetje Kerkoj nje vajze per lidhje serioze, Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam i gatshem per cdo gje qe partneria te ndihet e lumtur. Kush e ndjen veten , te sinqerte, te zgjuar te me shkruaje 0673404789 Jo per tallje.
Tiranë
22/01/2021
Per mamicat qe dun sexx0684743059
Jam djal 31vjech per mamica ose vajza vetmume per sex 0684743059
Tiranë
22/01/2021
Vetem ciftet korrkt
Prsh jam nje djal 29vj me eksperjenc me cifte te kontaktojn vetem ciftet korrekt dhe sekret 069 7237737
Durrës
22/01/2021
SHITET APARTAMENT 1+1 Rruga Gaq Vishi Vlorë, Albania Per Shitje 35,000 €
Apartamenti ndodhet ne katin e peste teknik te nje ndertimi te ri , i certifikuar . Shitet pjeserisht i mobiluar , ndodhet ne nje zone qe ofron cdo facilitet te nevojshem . E pershtatshme per klient qe kerkojne prone per te jetuar afatgjate , ose per ta perdorur per qeradhenie . Ka siperfaqe te boll...
Vlorë 35000.00 Euro €
22/01/2021
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KISHES ORTODKSE Vlorë, Albania Per Shitje 37,500 €
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim dhe kati 9-te teknik te nje pallati te ri 12-te katesh prane Kishes Ortodokse. Organizohet ne nje dhome gjumi, nje sallon se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i ri dhe shitet me punime te perfunduara si: hidrosanitare ,pllaka ...
Vlorë 37500.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1 NDERTIM I RI Lagjja 8 Nentori Vlorë, Albania Per Shitje 37,000 € 22/01/2021
SHITET APARTAMENT 1+1 NDERTIM I RI Lagjja 8 Nentori Vlorë, Albania Per Shitje 37,000 €
Apartamenti eshte i pozicionuar ne Lindje dhe eshte i pabanuar me pare . Ka hapesire te bollshme dhe mundesi mondifikimi . Ndodhet prane cdo faciliteti te nevojshem , eshte e pershtatshme per banim . Ndodhet prane zones Muze dhe Sahatit ne te cilen eshte zhvillim i nje projekti te ri . Disponon cert...
Vlorë 37000.00 Euro €
22/01/2021
APARTAMENT 1+1 PER SHITJE I PABANUAR ME PARE Lagjja 10 Korriku, Rruga Pelivan Leskaj Vlorë 34,000 €
Pozicionuar ne nje ndertim te ri dhe cilesor ky apartament eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe per banim afatgjate . Ndertimi eshte i sapoperfunduar dhe apartamenti eshte i pabanuar me pare . Ndodhet prane Lungomares dhe qendres se re te qytetit , lehtesisht e aksesueshme . Ofron cdo facili...
Vlorë 34000.00 Euro €
22/01/2021
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE JUMBO VLORE Vlorë, Albania Per Shitje 38,500 €
Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe biznes , ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri dhe te mirembajtur. Ka siperfaqe te bollshme dhe orientohet ne perendim . Zona eshte mjaft e kerkuar per banim dhe ofron cdo facilitet te nevojshem . Disponon certifikate pronesie , per me teper inf...
Vlorë 38500.00 Euro €
Masazher 21/01/2021
Masazher
Persh .jam toni 35 vjeq .jam massazher me profesion.bej per goca per gra dhe per qifte .Zhdo sen mbetet sekret .dhe jam 100% sekret .ju mir pres .+38349683284 Whastap ose me thirrni ne nummer .flm per mir koptimin tuaj .
Suhareke
21/01/2021
Per mami!
Pershendetje jam nje djale 31 vjec nga elbasani.Kerkoj nje lidhje sekret me nje mami ska rendesi mosha.0688335475 jam i interesuar vetem per femra stop gayve.
21/01/2021
Per femrat dhe cifte qe u pelqejne gjera ekstreme
Jemi nje cift nga dr te dashur me nj tj por familjar , ne jemi njrz te qefit na pelqejne eksperienca te ndryshme , dhe int per nje femer kotele midis mesh mosha ska renci jemi vetem per qef , meshkuj tek stop se na can do trapin , ndonje cift I mire intelektual dhe qefli e mirpresim nr prv jo se hum...
Durrës
OFERTE PUNE . OPERATORE NE AGJENCI IMOBILIARE 21/01/2021
OFERTE PUNE . OPERATORE NE AGJENCI IMOBILIARE
TE INTERESUARIT TE NISIN NJE CV TEK EMAILI JONE [email protected]
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' 21/01/2021
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni''
Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 2+1 me:
Shkodër 75361.00 Euro €
21/01/2021
Tropoje
Jam nga tropoja . Jam 24 vjeq. Jam pasiv. Kush esht i interesum te shkruaje ne ista tropoja_12
20/01/2021
Kerkoj cifte serjoze Fmm
JAM ERVINI 33 VJ TIRAN KERKOJ NJE CIFT FM SERJOZ DHE SIMPATIK PER KENAQESI TE SHFRENUAR SEKSUALE 3 FMM JAM SERJOZ DHE SIMPATIK JAM I PASTER DHE SHUM AKTIV NE SEKS ME PELQEN SEKSI SHFRENUAR PASI SEKSI VETEM ME NJE PARTNER BEHET MONOTON JU PREMTOJ SESK TE SHFRENUAR PRES VETEM CIFTE SERJOZE DHE SIMPTIK...
Tiranë
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' 20/01/2021
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni''
Sun Real Estate ofron për shitje apartamente 1+1 me:
Shkodër 53064.00 Euro €
20/01/2021
Kerkoj femer
Kerkoj femer per takime ne Zvicer. Gjithqka do jet sekret. Un jam 33 vjeqar. Mirepres femra nga 20 deri 45 vjet. Ju pershendes.
Zvicer
20/01/2021
SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE TOTALISHT I MOBILUAR lungomare Vlorë Albania Per Shitje 46,000 €
Shitet super apartament 1+1 ne lungomare me nje orientim ne lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pran shkolles te matines. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe me nje mobilim bashkohore, ka nje siperfaqe 63 m2. Per nje shoqerim ne pron ose informacion na kontaktoni
Vlorë 46000.00 Euro €
20/01/2021
JEPET ME QERA AP[ARTAMENT 2+1 PRANE BULEVARDIT VLORE-SKELE Bulevardi Vlore-Skele Vlorë 165 € /Muaj
Apartamneti ndodhet ne katin e 82te te nje pallati ekzistues 5-katesh,me nje siperfaqe 77.m2.Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,i sallon i perbashket me kuzhinen ,1 tualt dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte arredim i ri dhe i pa banuar me pare.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte prane te gjithav...
Vlorë 165.00 Euro €
Toke per shitje ne Shiroke 20/01/2021
Toke per shitje ne Shiroke
Sun Real Estate ofron për shitje një toke me:
Shkodër 90000.00 Euro €
20/01/2021
Vajze ose mami me pagese
Kerkoj nje vajze ose mami per sex me pagese deri ne 60 euro per 30min vetem per diten sotme kush do mund te me kontaktoj ne WhatsApp ne nr +447391835553
Tiranë