Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë
12/03/2016
DaDo
kerkojm dado per mbikqyrjen e djalit esht nje vjeq e tre muaj dhe te kujdeset per te dhe punet si ne shtepi e vet numri telefonit +41765423281
Zvicer falas
RRjeti me i ri social "Talk" 12/03/2016
RRjeti me i ri social "Talk"
Talk -Eshte rrjeti i par social ne Shqiperi.[Register Talk ][1] [1]: http://www.socialmedia.folshqip.ga/
Durrës falas
Praktike Juridike 12/03/2016
Praktike Juridike
"Asistent Ligjor"- Certifikate - 3 muaj __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________...
Tiranë falas
Jepet vile me qera, tek 21Dhjetori!! 12/03/2016
Jepet vile me qera, tek 21Dhjetori!!
Jepet vile me qera tek 21Dhjetori!! Vila ka 4 kate, cdo kate ka siperfaqe rreth 220m2 dhe me 1000m2 siperfaqe totale toke. Vila ka gjithashtu dhe nje magazine me siperfaqe 120m2. Jepet me qera per vetem 3000euro ne muaj. - Agjensi Imobiliare Reger Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 ...
Tiranë falas
12/03/2016
Tiranë falas
12/03/2016
Dyqan me qera
Jap me qera ose e shes
Lushnjë falas
11/03/2016
Tiranë falas
Senior Php/Java APP Mobile 11/03/2016
Senior Php/Java APP Mobile
La Joma Servizi srl ricerca per progetti interni da sviluppare inizialmente in remoto e successivamente in sede a Tirana un : - Senior Php/Java APP Android/iOS/Wind Remoto con almeno 4 anni di esperienza Competenze richieste: -Ottimo Italiano -la figura che ricerchiamo dovrà conoscere bene la progr...
Tiranë falas
11/03/2016
APARTAMENT ME QERA PER PUSHIME
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 KATI I TRETE.AFER ME BAR RESTORANT UJAVARA OSE ME BAR RESTORANT KLAJDI. ME DHOME GJUMI,SALLON DHE DHOME GATIMI,BANJE,BALLKON I KOMPLETUAR ,ME KONDICIONER , ME DIGITALB SATELITOR ME KARTE TE VLEFSHME. APARTAMENTI ESHTE NE NJE AMBIENT TE QETE PA PROBLEME PARKIMI. NGA DETI ...
Durrës falas
Shitet apartament 2+1, mbrapa Botanikut!! 11/03/2016
Shitet apartament 2+1, mbrapa Botanikut!!
Shitet apartament 2+1, mbrapa Kopeshtit Botanik!! Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 103m2 dhe siperfaqe totale 116m2. Eshte i organizuar ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Me orientim lindje - perendim, e kompletuar me mobilim modern dhe e pajisur me te gjitha dokumentat...
Tiranë falas
11/03/2016
Kerkohet teknik/e i proceseve te teknologjise se informacionit
Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin " teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit", aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine. Kriteret per punesim: - Njohje e mire gjuhes italiane. - Mosha deri ne 32 vjec. - Prio...
Tiranë falas
Shitet apartament 3+1, mbrapa Globe!! 11/03/2016
Shitet apartament 3+1, mbrapa Globe!!
Shitet apartament 3+1, mbrapa Globe!! Apartamenti ka siperfaqe 123m2, dhe ndodhet ne katin e trete. Pallati eshte i vjeter, pa ashensor. Me Hipoteke!! Cmimi: 90.000euro - Agjensi Imobiliare Reger - Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa:...
Tiranë falas
Shiten dy ullinje Shekullore ne mollas te Elbasanit 11/03/2016
Shiten dy ullinje Shekullore ne mollas te Elbasanit
Ju lutem vetem blers serioze
Elbasan falas
10/03/2016
Tiranë falas
10/03/2016
Kerkoj nje Dado
Kerkoj nje dado per vajzen time 2 vjeqare e per djalin ti 3 muajsh.mund te jet nga maqedonija kosova ose shqiperija. Me kontaktoni ne nurimin +41765590988 viber
Zvicer falas
Tirana,offro posti di lavoro per tecnici di procesi della tecnologia del informazione 10/03/2016
Tirana,offro posti di lavoro per tecnici di procesi della tecnologia del informazione
Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin " teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit", aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine. Kriteret per punesim: - Njohje e mire gjuhes italiane. - Mosha deri ne 32 vjec. - Prio...
Tiranë falas
Okazion!! Shitet apartament 1+1, kthesa kamzes!! 10/03/2016
Okazion!! Shitet apartament 1+1, kthesa kamzes!!
Okazion!! Shitet apartament 1+1, Kthesa e Kamzes!! Apartamenti ka siperfaqe 70m2, dhe ndodhet ne katin e 5. Eshte i mobiluar, pallati ka ashensor, dhe eshte ne proces hipotekimi!! Cmimi: 32.000Euro - Agjensi Imobiliare Reger - Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mire...
Tiranë falas
10/03/2016
Shes Apartament 2+1 te Zogu i Zi (Rruga e Durresit)
Shitet apartament 2+1 prane Zogut te zi, ngjitur me gjimnazin Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar ne 2001. Siperfaqja e brendshme e aparatamentit eshte 110m2, ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh (37m2), 2 banjo, 2 korridore, 1 ballkon dhe 1 tjeter ballkon te kt...
Tiranë falas
Super Okazion!! Shitet ambjent, tek Liqeni Thate!! 10/03/2016
Super Okazion!! Shitet ambjent, tek Liqeni Thate!!
Super Okazion!! Shitje urgjente!! Shitet ambjent biznesi, tek Liqeni Thate!! Ambienti ka siperfaqe 400m2. Ndodhet ne kate te dyte ne nje pallat ne perfundim. Teper i pershtatshem per palester, supermarket, bilardo, etj etj. Dhe me cfare cmimi?? Vetem per 250euro/m2. Shitet per arsye familjare. - Agj...
Tiranë falas
10/03/2016
Shitet apartament 3+1, te Qyteti Studenti!!
Shitet apartament 3+1, te Qyteti Studenti!! Apartamenti ka siperfaqe 135m2. Ndodhet ne katin e pare banim. Ka sistem chiller dhe orientim jug- lindje. Eshte i pajisur me te gjitha dokumentet e pronesise te rregullta. - Agjensi Imobiliare Reger - Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 67...
Tiranë falas
10/03/2016
jepet apartament me qira
Apartament 75m2, kati 8, Dhome ndenje+Kuzhine gatim ngrenie+ Dhome Gjumi+banje+ballkon. Cmimi 300 euro/muaj. Nr tel. 0673816760.
Tiranë falas
Shitet apartament 2+1, mbrapa Hotel Mondial!! 10/03/2016
Shitet apartament 2+1, mbrapa Hotel Mondial!!
Shitet apartament 2+1, mbrapa Hotel Mondial!! Apartamenti ka siperfaqe 90m2. Ndodhet ne nje kompleks te ri, ne proces ndertimi, shume modern. Apartament kleringu, me super cmim. Agjensi Imobiliare Reger Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Ad...
Tiranë falas
10/03/2016
Jepet apartament super luks me qera, te Diga!!
Jepet apartament me qera, super luks te Diga, te Liqeni Artificial!!! Apartamenti ka siperfaqe 153m2, me soxhorno dhe kend gatimi, me tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe nje depo!! Njera dhome eshte shnderruar ne palester personale, dhe ballkonet kane kend ndenje ku mund te shijoni kafen e ...
Tiranë falas
Zyre me qera, 60m2, te Mysym Shyri!! 10/03/2016
Zyre me qera, 60m2, te Mysym Shyri!!
Jepet zyre me qera ne Mysym Shyre, te pallati i Adidasit. Zyra ka siperfaqe 60m2, dhe ndodhet ne katin e dyte. Cmimi: 400mije leke ne muaj Agjensi Imobiliare Reger Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone. Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia So...
Tiranë falas