Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
Sallon pritjeje i kompletuar 24/11/2019
Sallon pritjeje i kompletuar
Shitet sallon pritjeje i kompletuar shume pak i perdorur i cili perbehet nga; Kendi i pritjes, tavoline rrethore mesi, tavoline televizori, tavoline tjeter, tapet, dy pupa, perde. Per vetem 70 000 leke i padiskutueshem. Shitet per arsye emigrimi.
Tiranë 70.00 Lek
Unazë Diamant 16/11/2019
Unazë Diamant
Unazë flori i bardhe 18k,peshon 4,6gr me diamante cel 0694269595
Tiranë 400.00 Euro €
Shes Umaze me diamant 16/11/2019
Shes Umaze me diamant
Unaze flori i bardhe 18k,peshon 3gr,me gur diamant 0,33carat,cmimi 500€
Tiranë 500.00 Euro €
Apartament 05/11/2019
Apartament
Shes Apartament 1+1, kati i 3, 63m2, 550€m2 , me pllaka te shtruar, tualet t kompletuar,dyer te vendosur, hyrja esht me hipotek , ne nje pamje mahnitese ndodhet pallati. Ne vendin me turistik te qytetit. Per me shum informacione 0699346305
Pogradec 34650.00 Euro €
ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11 22/10/2019
ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11
ri iPhone 11 Pro Max,iPhone 11 Pro,iPhone 11 dhe Apple Watch seria 5 Edicioni i fundit i Apple iPhone dhe Apple Watch është në dispozicion. për më shumë detaje rreth çmimit dhe informacionit të përgjithshëm, na kontaktoni Apple iPhone 11 Pro Max Apple iPhone 11 Pro Apple iPhone 11 Apple iPad Pro 11 ...
Tepelenë 400.00 Euro €
Shitet ose jepet me qera 02/10/2019
Shitet ose jepet me qera
Shitet ose jepet me QERA Qeraja ne muajet eshte 400 euro Jane 12 dhoma se cila dhoma ka banjo Gati i pare funksinon si bar
Durrës 300000.00 Euro €
Apple iPhone XS Max - 512 GB - Hiri i Hapësirë ose Ari (i Hapur) 16/09/2019
Apple iPhone XS Max - 512 GB - Hiri i Hapësirë ose Ari (i Hapur)
Po Telefonat nuk janë të bllokuar për të gjithë Rrjetin në të gjithë botën. është origjinale, fabrika e shkyçur, aktivizuar dhe krejt e re, vjen me aksesorët e plotë, asnjëherë nuk kanë qenë të hapura, asnjëherë nuk janë prekur apo përdorur nga askush dhe është akoma e vulosur në kutinë origjinale d...
Kukës 450.00 Euro €
Shitet njesi desktop HP 06/09/2019
Shitet njesi desktop HP
Shitet njesi desktop sipas pershkrimit vijues: HP Compaq 8000 Elite Convertible Minitower PC CPU Intel(R) Core(TM) 2 Duo E8400 @ 3.00 GHZ RAM 4GB GPU NVIDIA GeForce GT 610 2GB HDD 250 GB Monitor HP Compaq LA1951G LCD 19 inches OS Windows 10 Pro 64-bit Gjendja e kompjuterit eshte perfekte. Shume i pe...
Tiranë 220.00 Euro €
29/08/2019
OKAZION!!! SHITET WORKSTATION 239 EURO
Fujitsu Celsius H Series Procesor Intel Core TM i7 - 2620M CPU @ 2.7GHz RAM 8GB HDD 1TB 15.6' display NVIDIA Quadro 1000M Përdorur vetëm 2 vjet me programe inxhinierike dhe arkitekture. AutoCAD, REVIT, Civil 3D, SAP 2000 (fully licenced). Çmimi i diskutueshëm!!!
Tiranë 239.00 Euro €
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850 22/08/2019
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850, Whatsapp Chat : +27837724253 We are a Supplier of DJ Equipment . We have store in United Kingdom and South Africa. We do delivery to most countries in the world through DHL, FEDEX and UPS courier servic...
Angli 550.00 Euro €
Apple iPhone XS 64GB = $450USD , iPhone XS Max 64GB = $480USD ,iPhone X 64GB = $350USD 22/08/2019
Apple iPhone XS 64GB = $450USD , iPhone XS Max 64GB = $480USD ,iPhone X 64GB = $350USD
Apple iPhone XS 64GB = $450USD , iPhone XS Max 64GB = $480USD ,iPhone X 64GB = $350USD , Apple iPhone XR 64GB = $390USD Whatsapp Chat : +27837724253 We are a mobile phone supplier. We have stores in United Kingdom and South Africa. We deliver to all countries around the world via Fedex, DHL and UPS ...
Angli 300.00 Euro €
Mjalte Bio ne shitje 18/08/2019
Mjalte Bio ne shitje
I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj...
Kontrolloni me shitësin
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO. 17/08/2019
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO.
Fujitsu Celsius H Series Procesor Intel Core TM i7 - 2620M CPU @ 2.7GHz RAM 8GB HDD 1TB 15.6' display NVIDIA Quadro 1000M Përdorur vetëm 2 vjet me programe inxhinierike dhe arkitekture. AutoCAD, REVIT, Civil 3D, SAP 2000 (fully licenced). Çmimi i diskutueshëm!!!
Tiranë 259.00 Euro €
Shitet Dyqan 35 m2 17/08/2019
Shitet Dyqan 35 m2
Shitet Dyqan 35 m2 përballë stadiumit flamurtari i pershtatshem per cdo lloje aktiviteti
Vlorë 95.00 Euro €
Shes Biciklet 28 ideal Megisto 350 mij lek. 14/08/2019
Shes Biciklet 28 ideal Megisto 350 mij lek.
Shes biciklet 28 ideal megisto Bicikleta eshte super gjendje sic e shifni ne foto me pjes Orgjinale sistemi frenimit me ferrota me kavo cmimi 350 mij lek kush eshte iteresuar me kotaktoj whats aap 0685154949
Kontrolloni me shitësin
13/08/2019
shes depozite uji
Shes depozite uji 500litroshe dhe pompe uji , se bashku ose vec e vec. Cel 0685146423
Tiranë 150.00 Euro €
12/08/2019
Shes mobilje prdorura
Shes komplet divanesh, dy krevat tek me dysheke, dollap rrobash, Etazhe e re. Cel 0685146423
Tiranë 600.00 Euro €
05/08/2019
Shitet 3 dilim toke
Shitet 3 dilim tokë me dokumente dhe certifikate pronësie toka ndodhet në rrugën Vath Turja Rinia Durrës toka është 17m e gjerë dhe 2860m në total linku në Maps 41.386576,19.450306 toka ndodhet nxitur me bar restorant hotel rinia afër stafi olimpik rinia çmimi është i diskutueshëm shitet për arsye e...
Durrës 40000.00 Euro €
Vlore, shitet shtepi 1 katshe 104 m², oborr 500 m2. 32.000 Euro (Fshati Mifol) 31/07/2019
Vlore, shitet shtepi 1 katshe 104 m², oborr 500 m2. 32.000 Euro (Fshati Mifol)
Shitet Vile nje katshe mbi kodren e Shen Dhimitrit ne fshatin Mifol te Vlores. Banesa ka siperfaqe 104 m2 dhe oborri perreth eshte 500 m2. Ndertimi eshte bere ne vitin 1993. Ka zone parkimi per makinen dhe eshte e rrethuar me mure. Shtepia mbulohet me rreze dielli gjate gjithe dites dhe oborri vishe...
Vlorë 32000.00 Euro €
29/07/2019
RRIT I PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON
Ballina » Punë » Kërkoj Punëtor RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE Publikuar më 07 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 348 | ID: #6623 Shpërndaje Ruaje Printo Raporto Numëri i telefonit: +37744845808 Vendi: Kosovë Rajoni: Prishtinë Përshkrimi Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14....
Prishtine 130.00 Euro €
« Njoftimet » Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm 29/07/2019
« Njoftimet » Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm
Shiten Orat Angela Bos Automatike 100% origjinale me 1vit garanci kunder ujit fushat aktive day/night tourbillion xham saphire fosforeshente kunder gervishjeve cmimi okazion 70mij me fush te bardhe dhe te zeze Transport kudo 2-4dite kontakto 069 24 83 849
Durrës 70.00 Lek
Ore Automatike chronograph Tourbillon 5ATM 29/07/2019
Ore Automatike chronograph Tourbillon 5ATM
Telefono 069 24 83 849 TRANSPORT FALAS brenda 2-3dite nga data postimit Cmimi okazion 7990lek te reja vetem 24ore INFO link https://fanfreakz.com/products/lige-luxury-moon-phase-automatic-tourbillon-watch Item Type: Mechanical watches Feature: Moon Phase,Water Resistant,Shock Resistant,Complete Cale...
Durrës 80.00 Lek
Wire Fox Terrier 25/07/2019
Wire Fox Terrier
Country, Registry:Serbia Breed : Wire Fox Terrier Sex : Female and Male Born: 02.07.2019 For Sale Wirehaired fox terrier puppies phenomenal breeding , professional nourished Father : Astor 2PRM , 3CAC, 1CACIB( Danfox Fernando , Kevin VDSchonen Berger , Dominator Fekete Domino , Agria True Love , Cas...
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim 13/07/2019
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim
Kopsht i adhurueshëm 11 javë i pastër yorkie race 1 mashkull dhe femër sable color Shumë i dashur, i mirë socializuar dhe fëmijë miqësor. Shots dhe deworming deri në datën. Gati për një shtëpi të dashur. Nëna banon në shtëpinë tonë dhe babai është mik i yni. Të dy prindërit janë shumë të zgjuar dhe ...
Tiranë 150.00 Euro €