Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
21/06/2019
Kerkoj punetore
kerkoj punetore per shitjen e luleve ne ulqin
Ulqin Kontrolloni me shitësin
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM) 13/06/2019
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM)
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM) SAMSUNG GALAXY S10 PLUS G975F 128GB E ZBULUAR 4G SMARTPHONE MBAJTUR BRAND NEW Huawei P30 6 Smartphone | Lexuara | 4G LTE | 6GB | 128GB | Android 6.1 "| Dual-SIMFree Këto produkte janë krejt të reja, ata vijnë me të plotë pajisje, ato k...
Kuçovë 500.00 Euro €
Kittens kanadeze Sphynx stuko 11/06/2019
Kittens kanadeze Sphynx stuko
kittens bukur Sphynx lindur më 21.03.2019. Të vegjlit janë të pastërta, rriten me dashuri në shtëpinë tonë dhe janë të çrregullt në kohën e dorëzimit, të shqyrtuar nga një veteriner dhe të vaksinuar me një certifikatë vaksinimi. Prej tani mund të vizitoni një të vogël dhe ta rezervoni atë për një de...
Prishtine 250.00 Euro €
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër 11/06/2019
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër
Një Zuckerschnuten vërtetë i vogël, 6 muaj dhe një i ri 14 muaj (tashmë është i aftë për mbarështim dhe PL 0/0 ekzaminuar, merle free testuar, carrier hollim, rreth 2kg) janë në kërkim për dozë të re <3 Të dy prindërit janë të aftë për mbarështim dhe PL 0/0. Minj të vegjël janë anëtarë të plotë t...
Kukës 300.00 Euro €
Të dashur dashamirë të Bengalit! 11/06/2019
Të dashur dashamirë të Bengalit!
Ne kemi përsëri adorable kittens të mëdha të pastërta Bengal për dashuri: dy kotele dhe dy tomcats !!! Kittens kanë lindur më 03.03.19 dhe janë në dispozicion tani. Gjithkush ka një model të mrekullueshëm që po bëhet gjithnjë e më e bukur ditë pas dite. Ju keni qenë vaksinuar për herë të dytë, i shq...
Tiranë 250.00 Euro €
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar 11/06/2019
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar
Puppers pomeranez mirë të trajnuar mirë në kërkim në shtëpi të reja. Janë 12 javë të vjetra, të vaksinuara, të përditësuara në të shtëna me temperament të mirë. Kontaktoni për më shumë detaje që kanë të bëjnë me miratimin.
Prishtine 225.00 Euro €
21/05/2019
Ore muri
Ore muri ne gjendje perfecte
160.00 Euro €
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë 20/05/2019
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë ( 50 koshere ) te gatshme per kullosje . Ne qytetin e Pejes - Nr kontaktus : 044-264-270 / 049-264-270 Viber / Whatssapp : +38649264270
Peje Kontrolloni me shitësin
Puppies angleze Bulldog në dispozicion 18/05/2019
Puppies angleze Bulldog në dispozicion
Ata janë meshkuj dhe femra. Ata dorëzohen çdo kohë që dëshironi. Puppies janë të gjithë të vaksinuar, dewormed dhe microchipped, pas ndarjes, nën mbikëqyrjen e veterinerëve tanë. Puppies tona janë tamed mirë dhe do të bëjë një shok të mirë në shtëpinë tuaj.
Gramsh 300.00 Euro €
Violinë e re! 01/05/2019
Violinë e re!
Shitet violinë e re, në kuti, me set telash rezervë, 4/4, ofertë: 80€. Dërgesa në Tr &Dr gratis!
80.00 Euro €
Dy pups bukur Labrador për adoptim! 27/04/2019
Dy pups bukur Labrador për adoptim!
Unë po i ofroj këto këlyshët e mi Dy Labrador. Ata janë dhurata të mëdha për këdo që i do qentë dhe gjithashtu ata janë të shkëlqyeshëm me fëmijët. Unë me të vërtetë do t'i duam ata që të gjejnë një shtëpi të madhe në mënyrë që ata të mund të jenë me njerëz që i duan ata dhe do të kujdesen për to. A...
Tiranë falas
Puppies franceze Bulldog 27/04/2019
Puppies franceze Bulldog
Puppies franceze Bulldog për adoptim. Ato janë të regjistruara plotësisht me dokumentet e AKC këtu, brezi i 5 gjeneratave, vaksinimi i parë i kryer, i mbushur plotësisht deri më sot, 4 javë sigurimi falas. Temperamenti i bukur dhe shenjat e mrekullueshme dhe ngjyra. Socializuar me fëmijët. Pëlqen ko...
Kavajë falas
Kopshtet adhuruese të bariut gjerman 27/04/2019
Kopshtet adhuruese të bariut gjerman
Ne kemi dy puppies bukur dhe cute puppies gjermane për të dhënë për çdo shtëpi të dashur dhe të kujdesshëm. Ata janë të gjithë të regjistruar akc dhe vet të kontrolluara dhe të vijë me garanci shëndetësore një vjeçare dhe janë të personalitetit të mirë. dashuri për të luajtur me fëmijët dhe kafshët ...
Tiranë falas
Kostume Jack Russell Terrier puppies për adoptim 27/04/2019
Kostume Jack Russell Terrier puppies për adoptim
Tre cilësorë të Jack Russell Terrier në dispozicion për adoptim. Këto puppies do të vijnë së bashku me të gjitha dokumentet e tyre të regjistrimit, duke përfshirë garancinë e tyre shëndetësore, të dhënat e vaksinimit, të shtëna aktuale dhe një certifikatë 1 vit garanci heath. Pra, nëse interesohet t...
Tiranë falas
Shpëtimtari Mbreti Charles Spaniel Puppies 27/04/2019
Shpëtimtari Mbreti Charles Spaniel Puppies
Kungull i mrekullueshëm Mbreti Charles Spaniel puppies në dispozicion. Këta pups të vegjël janë kaq të adhurueshëm. Ata janë grabitësit më të mirë përreth. Ata janë shumë të dashur dhe të dashur, dhe duhet të jenë qenjtë më të ëmbël ndonjëherë. Ata janë kaq të gjallë dhe kanë zhurmën më të vogël. At...
Tiranë falas
Kittens Birman për çdo shtëpi të mirë 27/04/2019
Kittens Birman për çdo shtëpi të mirë
Kam kittens 12 javë të vjetra Birman (1 mashkull 1 femër) që kanë nevojë për shtëpi të dashur përgjithmonë! Ata kanë qenë të dëmtuar dhe të dhënë kontrollin e pleshtit dhe i janë dhënë ushqim mace të thatë të kotele. Ata të gjithë po përdorin kutinë e mbeturinave. Ata janë shumë të pastër dhe të shë...
Tiranë falas
Shtëpi e bukur e ngriti Kittens Ragdoll 27/04/2019
Shtëpi e bukur e ngriti Kittens Ragdoll
Unë kam kotele 12 javë të vjetra (1 meshkuj 1 femër) që kanë nevojë për shtëpi përgjithmonë të dashur! Ata kanë qenë të dëmtuar dhe të dhënë kontrollin e pleshtit dhe i janë dhënë ushqim mace të thatë të kotele. Ata të gjithë po përdorin kutinë e mbeturinave. Ata janë shumë të pastër dhe të shëndets...
Tiranë falas
27/04/2019
Kittens Persiane për Miratimin falas
Dy kittens persiane të dashur gati për shtëpitë e reja! Të gjithë janë unike në ngjyra, personalitete dhe manierizime. Të gjithë po hain ushqim të thatë për kotele, ujë të pijshëm dhe janë të trajnuar për kuti të mbeturinave. Duhet të shkojnë në shtëpi të mirë ata janë të regjistruar dhe të dewormed...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dy kotele T.I.C.A Bengal 27/04/2019
Dy kotele T.I.C.A Bengal
Ne kemi një kotele bukuroshe Bengal meshkuj dhe femra. mahnitëse leopard kafe të ndotura kotele Bengal, ata janë të mrekullueshëm shumë miqësore, GCCF dhe T.I.C.A regjistruar, wormed, siguruar, plan manar Sigurimi, letrat e plota, kittens tona janë rritur me dashuri brenda shtëpisë tonë. kotele janë...
Tiranë falas
Kerkohet shites per Maqedonin dhe Kosoven 26/04/2019
Kerkohet shites per Maqedonin dhe Kosoven
Keqi Grup Shpk me vendodhje ne Tirane kerkon shites per zonen e Maqedonise dhe Kosoves per produkte si carcafe,jorgane,mbulesa tavolinash. Te interesuarit te dergojne CV ne email : [email protected] ose te kontaktojne ne tel : +355692040910
Shkup 1.00 Euro €
25/04/2019
Kerkohet shitese butiku
Kerkohet shitese butiku. Me ose pa eksperience. Puna eshte me turne paradite dhe mabsdite. Mosha deri 20-30 vjec. Kontakto nr me poshte 355695310989 Tirane.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
ore fossil 24/04/2019
ore fossil
shes ore fossil *FS4778* 80€ 0035569835310
Elbasan 80.00 Euro €
20/04/2019
KERKOJ TE BLEJ FRIGORIFER TE VOGEL DHE DOLLAP
DUA TE BLEJ NJE FRIGORIFER E VOGEL DHE DOLLAP. VETEM NE TIRANE. TE PERDORUR DHE ME CMIM TE LIRE. KUSH KA NE SHITJE JU LUTEM ME KONTAKTONI NE EMAIL
3000.00 Lek
Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook 18/03/2019
Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook
- Marke: Huawei - Prodhuesi: Huawei - Madhesia e ekranit: 13.9 " - Procesor: Intel Core i7-8550U - Lloji i Faktorit te Formes: Drita e holle (Ultrabook) Kapaciteti i ruajtjes: 512GB - Lloji i drejtuesit: Solid State Drive (SSD) - Memoria RAM: 16GB - Karta grafike: nVIDIA MX150 - Shpejtesia e pr...
Durrës falas