Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
05/08/2019
Shitet 3 dilim toke
Shitet 3 dilim tokë me dokumente dhe certifikate pronësie toka ndodhet në rrugën Vath Turja Rinia Durrës toka është 17m e gjerë dhe 2860m në total linku në Maps 41.386576,19.450306 toka ndodhet nxitur me bar restorant hotel rinia afër stafi olimpik rinia çmimi është i diskutueshëm shitet për arsye e...
Durrës 40000.00 Euro €
Vlore, shitet shtepi 1 katshe 104 m², oborr 500 m2. 32.000 Euro (Fshati Mifol) 31/07/2019
Vlore, shitet shtepi 1 katshe 104 m², oborr 500 m2. 32.000 Euro (Fshati Mifol)
Shitet Vile nje katshe mbi kodren e Shen Dhimitrit ne fshatin Mifol te Vlores. Banesa ka siperfaqe 104 m2 dhe oborri perreth eshte 500 m2. Ndertimi eshte bere ne vitin 1993. Ka zone parkimi per makinen dhe eshte e rrethuar me mure. Shtepia mbulohet me rreze dielli gjate gjithe dites dhe oborri vishe...
Vlorë 32000.00 Euro €
29/07/2019
RRIT I PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON
Ballina » Punë » Kërkoj Punëtor RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE Publikuar më 07 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 348 | ID: #6623 Shpërndaje Ruaje Printo Raporto Numëri i telefonit: +37744845808 Vendi: Kosovë Rajoni: Prishtinë Përshkrimi Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14....
Prishtine 130.00 Euro €
« Njoftimet » Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm 29/07/2019
« Njoftimet » Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm
Shiten Orat Angela Bos Automatike 100% origjinale me 1vit garanci kunder ujit fushat aktive day/night tourbillion xham saphire fosforeshente kunder gervishjeve cmimi okazion 70mij me fush te bardhe dhe te zeze Transport kudo 2-4dite kontakto 069 24 83 849
Durrës 70.00 Lek
Ore Automatike chronograph Tourbillon 5ATM 29/07/2019
Ore Automatike chronograph Tourbillon 5ATM
Telefono 069 24 83 849 TRANSPORT FALAS brenda 2-3dite nga data postimit Cmimi okazion 7990lek te reja vetem 24ore INFO link https://fanfreakz.com/products/lige-luxury-moon-phase-automatic-tourbillon-watch Item Type: Mechanical watches Feature: Moon Phase,Water Resistant,Shock Resistant,Complete Cale...
Durrës 80.00 Lek
Wire Fox Terrier 25/07/2019
Wire Fox Terrier
Country, Registry:Serbia Breed : Wire Fox Terrier Sex : Female and Male Born: 02.07.2019 For Sale Wirehaired fox terrier puppies phenomenal breeding , professional nourished Father : Astor 2PRM , 3CAC, 1CACIB( Danfox Fernando , Kevin VDSchonen Berger , Dominator Fekete Domino , Agria True Love , Cas...
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim 13/07/2019
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim
Kopsht i adhurueshëm 11 javë i pastër yorkie race 1 mashkull dhe femër sable color Shumë i dashur, i mirë socializuar dhe fëmijë miqësor. Shots dhe deworming deri në datën. Gati për një shtëpi të dashur. Nëna banon në shtëpinë tonë dhe babai është mik i yni. Të dy prindërit janë shumë të zgjuar dhe ...
Tiranë 150.00 Euro €
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️ 09/07/2019
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️ Plug i pershtatshem per traktor mbi 60 KF. Gjeresia e punes eshte 3x35 cm. Shasia ne forme katrori 10 cm dhe shume rezistente. Prodhim Italian.
Tiranë 2300.00 Euro €
Multi paisje fitnesi (Me shume perdorime) 25/06/2019
Multi paisje fitnesi (Me shume perdorime)
Vegel me shume perdorime she ç'eshte me e rendesishme nuk ka pesha por funksionon me disa shufra qe jane rrezistente dhe eshte shume e kerkuar . Shikoni fotot dhe ishtrimet qe mund ti perdorni me kete vegel. ( Made in usa)
Tropojë 350.00 Euro €
Elliptical cardio equipment ( Body Rider) 24/06/2019
Elliptical cardio equipment ( Body Rider)
E lehte per tu perdorur me resistance ajri .( Shum efikase) Importuar nga America e Veriut.
Tropojë 150.00 Euro €
Biçiklete (Airdyne Schwinn) 24/06/2019
Biçiklete (Airdyne Schwinn)
Eshte sikur Biçiklete stacionare. Punon me Ere Rezistence qe levize levat me duar dhe kembet ne te njejten kohe. Eshte comerciale. Eshte shume efikase dhe e kerkuar ne treg. Importuar nga North Amerika.
Tropojë 300.00 Euro €
Ekspozitor për shitje 24/06/2019
Ekspozitor për shitje
Ofrohet për shitje ekspozitor. Ekspozitori është në gjendje shumë të mirë pune dhe mund të përdoret për lloje të ndryshme biznesesh.
Shkodër 20000.00 Lek
21/06/2019
Kerkoj punetore
kerkoj punetore per shitjen e luleve ne ulqin
Ulqin Kontrolloni me shitësin
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM) 13/06/2019
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM)
Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira gri (e hapur) A2101 (GSM) SAMSUNG GALAXY S10 PLUS G975F 128GB E ZBULUAR 4G SMARTPHONE MBAJTUR BRAND NEW Huawei P30 6 Smartphone | Lexuara | 4G LTE | 6GB | 128GB | Android 6.1 "| Dual-SIMFree Këto produkte janë krejt të reja, ata vijnë me të plotë pajisje, ato k...
Kuçovë 500.00 Euro €
Kittens kanadeze Sphynx stuko 11/06/2019
Kittens kanadeze Sphynx stuko
kittens bukur Sphynx lindur më 21.03.2019. Të vegjlit janë të pastërta, rriten me dashuri në shtëpinë tonë dhe janë të çrregullt në kohën e dorëzimit, të shqyrtuar nga një veteriner dhe të vaksinuar me një certifikatë vaksinimi. Prej tani mund të vizitoni një të vogël dhe ta rezervoni atë për një de...
Prishtine 250.00 Euro €
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër 11/06/2019
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër
Një Zuckerschnuten vërtetë i vogël, 6 muaj dhe një i ri 14 muaj (tashmë është i aftë për mbarështim dhe PL 0/0 ekzaminuar, merle free testuar, carrier hollim, rreth 2kg) janë në kërkim për dozë të re <3 Të dy prindërit janë të aftë për mbarështim dhe PL 0/0. Minj të vegjël janë anëtarë të plotë t...
Kukës 300.00 Euro €
Të dashur dashamirë të Bengalit! 11/06/2019
Të dashur dashamirë të Bengalit!
Ne kemi përsëri adorable kittens të mëdha të pastërta Bengal për dashuri: dy kotele dhe dy tomcats !!! Kittens kanë lindur më 03.03.19 dhe janë në dispozicion tani. Gjithkush ka një model të mrekullueshëm që po bëhet gjithnjë e më e bukur ditë pas dite. Ju keni qenë vaksinuar për herë të dytë, i shq...
Tiranë 250.00 Euro €
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar 11/06/2019
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar
Puppers pomeranez mirë të trajnuar mirë në kërkim në shtëpi të reja. Janë 12 javë të vjetra, të vaksinuara, të përditësuara në të shtëna me temperament të mirë. Kontaktoni për më shumë detaje që kanë të bëjnë me miratimin.
Prishtine 225.00 Euro €
21/05/2019
Ore muri
Ore muri ne gjendje perfecte
160.00 Euro €
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë 20/05/2019
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë ( 50 koshere ) te gatshme per kullosje . Ne qytetin e Pejes - Nr kontaktus : 044-264-270 / 049-264-270 Viber / Whatssapp : +38649264270
Peje Kontrolloni me shitësin
Puppies angleze Bulldog në dispozicion 18/05/2019
Puppies angleze Bulldog në dispozicion
Ata janë meshkuj dhe femra. Ata dorëzohen çdo kohë që dëshironi. Puppies janë të gjithë të vaksinuar, dewormed dhe microchipped, pas ndarjes, nën mbikëqyrjen e veterinerëve tanë. Puppies tona janë tamed mirë dhe do të bëjë një shok të mirë në shtëpinë tuaj.
Gramsh 300.00 Euro €
Violinë e re! 01/05/2019
Violinë e re!
Shitet violinë e re, në kuti, me set telash rezervë, 4/4, ofertë: 80€. Dërgesa në Tr &Dr gratis!
80.00 Euro €
Dy pups bukur Labrador për adoptim! 27/04/2019
Dy pups bukur Labrador për adoptim!
Unë po i ofroj këto këlyshët e mi Dy Labrador. Ata janë dhurata të mëdha për këdo që i do qentë dhe gjithashtu ata janë të shkëlqyeshëm me fëmijët. Unë me të vërtetë do t'i duam ata që të gjejnë një shtëpi të madhe në mënyrë që ata të mund të jenë me njerëz që i duan ata dhe do të kujdesen për to. A...
Tiranë falas
Puppies franceze Bulldog 27/04/2019
Puppies franceze Bulldog
Puppies franceze Bulldog për adoptim. Ato janë të regjistruara plotësisht me dokumentet e AKC këtu, brezi i 5 gjeneratave, vaksinimi i parë i kryer, i mbushur plotësisht deri më sot, 4 javë sigurimi falas. Temperamenti i bukur dhe shenjat e mrekullueshme dhe ngjyra. Socializuar me fëmijët. Pëlqen ko...
Kavajë falas