Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
17/11/2017
Tiranë falas
Shiten 200 dele. 14/11/2017
Shiten 200 dele.
Shiten 200 dele vendi me 10.000 Leke/secila dhe 10 desh me 12.000 Leke/secili. Delet pjeshin ne dhjetor. Per me shume informacion kontaktoni ne: 0693588992
Tepelenë falas
October-November 2017 SALE! Original Makitas LXT1500 18-V LXT Lithium-Ion 15 Kits 13/11/2017
October-November 2017 SALE! Original Makitas LXT1500 18-V LXT Lithium-Ion 15 Kits
it is brand original Cordless drill and corded drill Lxt1500 here is my whats-app number to reach me on +14845181275
Tiranë falas
Makita 18-Volt Kit LXT Lithium-Ion Cordless Combo (15-Tool) Bateri 3,0 Ah 10/11/2017
Makita 18-Volt Kit LXT Lithium-Ion Cordless Combo (15-Tool) Bateri 3,0 Ah
Kit Makita 18-Volt LXT Lithium-Ion Cordless 15-cope Combo Kit eshte i fundit per pro-perdorues i cili kerkon nje game te plote te zgjidhjeve me te mira ne klase LAN. XT1500 eshte kompleti me i madh i Makita me 15 mjete lazer-liti per shpime, ngarje, fiksim, prerje, bluarje dhe me shume. Makita XT150...
Tiranë falas
Apple Macbook Pro 13inch retine W / Touch Bar 10/11/2017
Apple Macbook Pro 13inch retine W / Touch Bar
Nese jeni ne treg per nje Retine te Larte te Fundit 13 inc - kjo eshte ajo! Ky eshte nje nga kompjuterat me te mire atje. Ka nje procesor epike 3.3ghz i7. Apple ka maxed out cdo aspekt te ketij kompjuteri, me nje procesor te fuqishem 3,3Ghz Core i7, 16GB memorie dhe nje 512GB Solid State Drive upgra...
Tiranë falas
dji mavic pro fluturoj me shume kombo 10/11/2017
dji mavic pro fluturoj me shume kombo
DJI Mavic Pro Drone eshte nje droni i vogel i fuqishem qe e kthen qiellin ne kanavacen tuaj krijuese lehtesisht dhe pa u shqetesuar, duke ju ndihmuar qe cdo moment te keni nje moment ajror. Madhesia e saj kompakte fsheh nje shkalle te larte te kompleksitetit qe e ben ate nje nga kamerat me te sofist...
Tiranë falas
La venta de iPhone 7 y 7 Plus, 6S Plus, iPhone 6 16GB, 64GB, 31/10/2017
La venta de iPhone 7 y 7 Plus, 6S Plus, iPhone 6 16GB, 64GB,
FOR SALE : IPHONE 8 PLUS,8,SAMSUNG S8 PLUS,S8,IPHONE 7 PLUS,S7 EDGE OFFER ! OFFER !! OFFER !!! BUY ORIGINAL UNLOCKED MOBILE PHONES AND ELECTRONICS. Lista del artículo: - Apple iPhone X / Apple iPhone 8 / Apple iPhone 8 Plus / Apple iPhone 7 / Apple iPhone 7 Plus / Samsung Galaxy S8 / Samsung Galaxy...
Krujë falas
28/10/2017
Kerkoj njohje i bej te dyja
Me shkruani ne [email protected] Skype:ilimeca
Tiranë falas
27/10/2017
Tiranë falas
Shesim Makinwri te Perdorta Per Dyer dhe Dritare p... 19/10/2017
Shesim Makinwri te Perdorta Per Dyer dhe Dritare p...
Shesim Makinwri te Perdorta Per Dyer dhe Dritare pvc dhe alumin jemi ne kosove dhe na kontaktoni ne vibere
Tiranë falas
*Urgjent * iPHONE 5S 16/10/2017
*Urgjent * iPHONE 5S
Shitet iphone ne gjendje perfekte . Cel I ardhun nga anglia. Cel 0699922154
Tiranë falas
Iphone 5s 14/10/2017
Iphone 5s
Shitet iphone 5s ne gjendje perfekte.
Tiranë falas
Tražite li legitiman zajam? 10/10/2017
Tražite li legitiman zajam?
Tražite li legitiman zajam? Jeste li odbijali vaše banke? Trebate li zajam za brisanje dugova / račune? Onda je vaša financijska trauma gotova, nudim od zajmova od 1000 EUR do 10.000.000 EUR. Ja sam ovjeren i pouzdan. pomoći financijskoj pomoći. Ako ste zainteresirani, vratite se meni putem mo...
Tiranë falas
kart zeri Tascam us-2x2 03/10/2017
kart zeri Tascam us-2x2
Tascam us-2x2 shitet 4000 leke
Tiranë falas
Makineri per Dyer Dhe Dritare Pvc Alumin 26/09/2017
Makineri per Dyer Dhe Dritare Pvc Alumin
Shesim Makineri per Dyer dhe Dritare Nga Pvc dhe Alumini Makineri te Perdorta Prodhues Gjermane, Elumatec, Urban, Wegoma, Aluma etjera ne gjindemi ne Kosove ne Qytetin e Fushe kosoves kontaktoni ne Telefon vibere. +37744120110
Tiranë falas
Shes laptop HP (HP 510) 22/09/2017
Shes laptop HP (HP 510)
Shes laptop HP (HP 510 ) me keto parametra: Monitor: 15 inch Procesor: Intel Celeron 1.5 GHz Memorje: 512 GB RAM HDD: 60 GB Ka te instaluar WINDOWS XP, OFFICE 2007 Cmimi: 10000 leke
Fier falas
Shes laptop ASUS (Pro 52 L) 22/09/2017
Shes laptop ASUS (Pro 52 L)
Shes laptop ASUS (Pro 52 L ) me keto parametra: Monitor: 15 inch Procesor: Intel Core Duo 2.00 GHz Memorje: 2.00 GB RAM HDD: 150 GB Ka te instaluar WINDOWS 10, OFFICE 2007 Cmimi: 15000 leke
Fier falas
05/09/2017
SAMSUNG GALAXY S7
**SAMSUNG GALAXY S7 I PERDORUR 4 MUAJ I HAPUR NE TE GJITHA RRJETET TELEFONIKE, PA ASNJE GERVISHJE APO SHENJE, SAMSUNG I VERTETE I BLERE NE ANGLI**
Tiranë falas
Shes Fjalor Shumegjuhesh Farmacie 02/09/2017
Shes Fjalor Shumegjuhesh Farmacie
Shes Fjalor Shumegjuhesh ( Anglisht, Frengjisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht) Cmimi 800 leke Cel : 066 21 67 096
Tiranë falas
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420 16/08/2017
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420
Ne jemi nje furnizues i telefonise celulare qe gjendet ne Afriken e Jugut dhe Mbreterine e Bashkuar Telefonat tane celulare jane te rinj, vijne me pajisje te plote, 100% origjinale, te hapur ne te gjithe rrjetin dhe 2 vjet garanci. Ne bejme shperndarjen ne te gjitha vendet permes korriereve te Fedex...
Prishtine falas
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420 15/08/2017
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420
Ne jemi nje furnizues i telefonise celulare qe gjendet ne Afriken e Jugut dhe Mbreterine e Bashkuar Telefonat tane celulare jane te rinj, vijne me pajisje te plote, 100% origjinale, te hapur ne te gjithe rrjetin dhe 2 vjet garanci. Ne bejme shperndarjen ne te gjitha vendet permes korriereve te Fedex...
Tiranë falas
2x Pioneer CDJ-2000NXS2 + 1x DJM-900NXS2 mixer === 2900 EUR 15/08/2017
2x Pioneer CDJ-2000NXS2 + 1x DJM-900NXS2 mixer === 2900 EUR
Ne jemi nje Furnizues i pajisjeve DJ te vendosura ne Mbreterine e Bashkuar dhe Afriken e Jugut. Ne bejme shperndarjen ne shumicen e vendeve te botes nepermjet sherbimeve te nderlidhjes DHL, FEDEX dhe UPS. Ne ofrojme falas ne te gjitha vendet evropiane. Te gjitha pajisjet DJ jane te reja, origjinale,...
Tiranë falas
Pioneer DDJ SX2 - EUR480 / Pioneer XDJ RX - EUR700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == EUR1000 15/08/2017
Pioneer DDJ SX2 - EUR480 / Pioneer XDJ RX - EUR700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == EUR1000
Ne jemi nje Furnizues i pajisjeve DJ te vendosura ne Mbreterine e Bashkuar dhe Afriken e Jugut. Ne bejme shperndarjen ne shumicen e vendeve te botes nepermjet sherbimeve te nderlidhjes DHL, FEDEX dhe UPS. Ne ofrojme falas ne te gjitha vendet evropiane. Te gjitha pajisjet DJ jane te reja, origjinale,...
Tiranë falas
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420 15/08/2017
Apple iPhone 7 kosto EUR350 , Apple iPhone 7 Plus kosto EUR375,Samsung Galaxy S8 EUR420
Ne jemi nje furnizues i telefonise celulare qe gjendet ne Afriken e Jugut dhe Mbreterine e Bashkuar Telefonat tane celulare jane te rinj, vijne me pajisje te plote, 100% origjinale, te hapur ne te gjithe rrjetin dhe 2 vjet garanci. Ne bejme shperndarjen ne te gjitha vendet permes korriereve te Fedex...
Tiranë falas