Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Per Shitje

Të gjitha Individ Kompanitë
Kopshtet adhuruese të bariut gjerman 27/04/2019
Kopshtet adhuruese të bariut gjerman
Ne kemi dy puppies bukur dhe cute puppies gjermane për të dhënë për çdo shtëpi të dashur dhe të kujdesshëm. Ata janë të gjithë të regjistruar akc dhe vet të kontrolluara dhe të vijë me garanci shëndetësore një vjeçare dhe janë të personalitetit të mirë. dashuri për të luajtur me fëmijët dhe kafshët ...
Tiranë falas
Kostume Jack Russell Terrier puppies për adoptim 27/04/2019
Kostume Jack Russell Terrier puppies për adoptim
Tre cilësorë të Jack Russell Terrier në dispozicion për adoptim. Këto puppies do të vijnë së bashku me të gjitha dokumentet e tyre të regjistrimit, duke përfshirë garancinë e tyre shëndetësore, të dhënat e vaksinimit, të shtëna aktuale dhe një certifikatë 1 vit garanci heath. Pra, nëse interesohet t...
Tiranë falas
Shpëtimtari Mbreti Charles Spaniel Puppies 27/04/2019
Shpëtimtari Mbreti Charles Spaniel Puppies
Kungull i mrekullueshëm Mbreti Charles Spaniel puppies në dispozicion. Këta pups të vegjël janë kaq të adhurueshëm. Ata janë grabitësit më të mirë përreth. Ata janë shumë të dashur dhe të dashur, dhe duhet të jenë qenjtë më të ëmbël ndonjëherë. Ata janë kaq të gjallë dhe kanë zhurmën më të vogël. At...
Tiranë falas
Kittens Birman për çdo shtëpi të mirë 27/04/2019
Kittens Birman për çdo shtëpi të mirë
Kam kittens 12 javë të vjetra Birman (1 mashkull 1 femër) që kanë nevojë për shtëpi të dashur përgjithmonë! Ata kanë qenë të dëmtuar dhe të dhënë kontrollin e pleshtit dhe i janë dhënë ushqim mace të thatë të kotele. Ata të gjithë po përdorin kutinë e mbeturinave. Ata janë shumë të pastër dhe të shë...
Tiranë falas
Shtëpi e bukur e ngriti Kittens Ragdoll 27/04/2019
Shtëpi e bukur e ngriti Kittens Ragdoll
Unë kam kotele 12 javë të vjetra (1 meshkuj 1 femër) që kanë nevojë për shtëpi përgjithmonë të dashur! Ata kanë qenë të dëmtuar dhe të dhënë kontrollin e pleshtit dhe i janë dhënë ushqim mace të thatë të kotele. Ata të gjithë po përdorin kutinë e mbeturinave. Ata janë shumë të pastër dhe të shëndets...
Tiranë falas
27/04/2019
Kittens Persiane për Miratimin falas
Dy kittens persiane të dashur gati për shtëpitë e reja! Të gjithë janë unike në ngjyra, personalitete dhe manierizime. Të gjithë po hain ushqim të thatë për kotele, ujë të pijshëm dhe janë të trajnuar për kuti të mbeturinave. Duhet të shkojnë në shtëpi të mirë ata janë të regjistruar dhe të dewormed...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dy kotele T.I.C.A Bengal 27/04/2019
Dy kotele T.I.C.A Bengal
Ne kemi një kotele bukuroshe Bengal meshkuj dhe femra. mahnitëse leopard kafe të ndotura kotele Bengal, ata janë të mrekullueshëm shumë miqësore, GCCF dhe T.I.C.A regjistruar, wormed, siguruar, plan manar Sigurimi, letrat e plota, kittens tona janë rritur me dashuri brenda shtëpisë tonë. kotele janë...
Tiranë falas
Kerkohet shites per Maqedonin dhe Kosoven 26/04/2019
Kerkohet shites per Maqedonin dhe Kosoven
Keqi Grup Shpk me vendodhje ne Tirane kerkon shites per zonen e Maqedonise dhe Kosoves per produkte si carcafe,jorgane,mbulesa tavolinash. Te interesuarit te dergojne CV ne email : [email protected] ose te kontaktojne ne tel : +355692040910
Shkup 1.00 Euro €
25/04/2019
Kerkohet shitese butiku
Kerkohet shitese butiku. Me ose pa eksperience. Puna eshte me turne paradite dhe mabsdite. Mosha deri 20-30 vjec. Kontakto nr me poshte 355695310989 Tirane.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
ore fossil 24/04/2019
ore fossil
shes ore fossil *FS4778* 80€ 0035569835310
Elbasan 80.00 Euro €
20/04/2019
KERKOJ TE BLEJ FRIGORIFER TE VOGEL DHE DOLLAP
DUA TE BLEJ NJE FRIGORIFER E VOGEL DHE DOLLAP. VETEM NE TIRANE. TE PERDORUR DHE ME CMIM TE LIRE. KUSH KA NE SHITJE JU LUTEM ME KONTAKTONI NE EMAIL
3000.00 Lek
Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook 18/03/2019
Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook
- Marke: Huawei - Prodhuesi: Huawei - Madhesia e ekranit: 13.9 " - Procesor: Intel Core i7-8550U - Lloji i Faktorit te Formes: Drita e holle (Ultrabook) Kapaciteti i ruajtjes: 512GB - Lloji i drejtuesit: Solid State Drive (SSD) - Memoria RAM: 16GB - Karta grafike: nVIDIA MX150 - Shpejtesia e pr...
Durrës falas
17/03/2019
shes mobile per sallon
shes mobile per sallon ata apo ato qe interesohen te na kontaktoj ne viber apo watsapp +38649122915 ju mirpresim
Lipjan falas
12/03/2019
shes mobile per sallon
shes mobilje per sallon jon te ruajtur per me shum do shikoni pasi te kontaktojm ne viber +38649122915 ju mirpresim
Prishtine falas
12/03/2019
shes mobile per sallon
shes mobile per sallon ata apo ato qe jon te interesum te na kontaktojn e viber +38649122915
Mitrovice falas
05/03/2019
shiten urgjent
shitet ni komplet siq e shikoni ne foto jon shum te mir dhe te rahatshum kontakto ne viber apo vacap +38649122915 ju mirpresim
Prishtine falas
Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet) 13/12/2018
Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte . Jan komponent te cilet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites. Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v) vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v) ose mund te gradohen sipas de...
Durrës falas
04/12/2018
Te gjitha qytetet falas
Korg Pa3x 61 sintetizues EUR800 16/08/2018
Korg Pa3x 61 sintetizues EUR800
i ri Korg Pa3x 61 sintetizues me 1 vit garanci, Skype: [email protected]
Tiranë falas
Makineri per perpunim Druri 05/08/2018
Makineri per perpunim Druri
Makineri per perpunim druri me prejardhje nga Zvicerra ne gjendje shum te mire Shiten te gjitha
Decani falas
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T 30/07/2018
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T
Ngrohes dhe ftohes Termoelektrik model TK-20T Shume I pershtatshem per ambjente zyre, shtepie gjithashtu funksional edhe per automjetin tuaj, mjete lundrimi etj. Parametrat : Voltage : 220-240V ~ 50-60Hz / 12V AC/DC Power : 60/40W Cooling, 50/40W Heating Volume : 20 Litra Kontaktoni per me teper det...
Tiranë falas
Shitet biznesi 11/06/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
Shitet biznesi 28/05/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
Shitet biznesi 21/05/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Tiranë falas